صفحه اصلی / پارلمان شهری / احسان اصولی-عضو شورای شهر مشهد / شهردار مشهد بر سرعت بخشیدن به روند عملیات اجرایی ساماندهی و بازپیرایی پیشخوان آرامگاه فردوسی تاکید و دستورات لازم را دراین زمینه به مدیران پروژه ابلاغ کرد.
طراحی سایت در مشهد

شهردار مشهد بر سرعت بخشیدن به روند عملیات اجرایی ساماندهی و بازپیرایی پیشخوان آرامگاه فردوسی تاکید و دستورات لازم را دراین زمینه به مدیران پروژه ابلاغ کرد.

شهردار مشهد مقدس بر تدوین استراتژی عمرانی و گردشگری محدوده منفصل شهری توس تاکید کرد.
محمدرضا کلایی در حاشیه بازدید از روند اجرایی پروژه پیشخوان گفت: باید طرح تفصیلی که در فراز نشیب بروکراسی اداری قرار دارد هر چه سریع تر نهایی و عملیاتی شود.
وی به تدوین استراتژی عمرانی و گردشکری محدوده منفصل شهری توس و به ویژه شهر تاریخی توس اشاره کرد و افزود: راهبردها باید با محوریت منطقه در خصوص جذب و ماندگاری گردشگر تدوین و تبدیل به سناریوهای عملیاتی شود.
شهردار مشهد تصریح کرد: با نوآوری و ابتکار و خلاقیت در زمینه ایجاد جذابیت های زیارتی و توریستی توسط همه نهاد های ذیربط، زائران و گردشگران عید نوروز سال 98 را باید متفاوت و پرشور ببینند.
کلایی تاکید کرد: انسجام و تعامل با میراث فرهنگی در پروژه پیشخوان آرامگاه فردوسی بسیار مطلوب است و امیدواریم این همراهی و همکاری را در کل عرصه شهرتاریخی توس گسترش یابد.
شهردار مشهد در این بازدید بر سرعت بخشیدن به روند عملیات اجرایی ساماندهی و بازپیرایی پیشخوان آرامگاه فردوسی تاکید و دستورات لازم را دراین زمینه به مدیران پروژه ابلاغ کرد.
گفتنی است در این بازدید رئیس کمیسیون ویژه توسعه و عمران توس، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد، شهردار منطقه 12 و سرپرست معاونت فنی وعمران شهرداری مشهد نیز حضور داشتند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *