صفحه اصلی / نمایندگان مجلس مشهد / محمد حسین حسین زاده بحرینی-نماینده مردم مشهد در مجلس / نماینده مجلس: از شهردار منطقه 5 مشهد بابت اجرای این پروژه عظیم که با اعتبار قابل توجه‌ای در حال انجام است، تشکر می‌کنم.
طراحی سایت در مشهد

نماینده مجلس: از شهردار منطقه 5 مشهد بابت اجرای این پروژه عظیم که با اعتبار قابل توجه‌ای در حال انجام است، تشکر می‌کنم.

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: تبدیل شلوغ بازار به بازار زیبا محله در ارتقا شاخص‌های رشد و توسعه شهری موثر است.
محمدحسین حسین‌زاده بحرینی در بازدید از پروژه‌های منطقه 5 مشهد گفت: در حال حاضر زحمات قابل تقدیری در این منطقه صورت پذیرفته و باید از زحمات شهردار مشهد مقدس و همکارانشان قدرشناسی کنیم.
وی افزود: با این حال منطقه 5 مشهد برای رسیدن به وضعیت مطلوب نیازمند فعالیت‌های گسترده‌تر و بی‌وقفه است تا شاهد رشد و توسعه زیرساخت‌های شهری باشد.
نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه پروژه ساماندهی شلوغ بازار اشاره کرد و گفت: خوشحالم که امروز توفیقی دست داد تا بتوانم در کنار مردم خونگرم و ولایتمدار گلشهر باشم و از نزدیک در جریان امور مردم قرار بگیرم.
حسین‌زاده بحرینی تصریح کرد: از شهردار منطقه 5 مشهد بابت اجرای این پروژه عظیم که با اعتبار قابل توجه‌ای در حال انجام است، تشکر می‌کنم.
وی ادامه داد: قطعا این پروژه در ارتقا شاخص‌های رشد و توسعه شهری بسیار موثر است و این کار بسیار خوب است و امیدوارم با این کار تحولی در منطقه ایجاد شود.
نماینده مجلس شورای اسلامی در مورد حضورهای قبلی خود در این منطقه نیز بیان کرد: من قبلا از این منطقه بازدید کردم و با مسئولان گذشته جلساتی هم برگزار کردم و تصمیماتی نیز اتخاذ کردیم که متاسفانه عملیاتی نشدند ولی اکنون امیدواریم برنامه‌های جدید اجرایی شود.
حسین‌زاده بحرینی تغییر اساسی در منطقه را ضروری دانست و تصریح کرد: این منطقه باید به سوی شهرسازی مدرن حرکت کند و این نوع مغازه‌های قدیمی مانند شلوغ بازار که اکنون شهرداری با آن روبروست نیازمند عزم جدی برای رفع آن است.
وی ادامه دارد: رسیدگی به این پروژه‌ها و ساماندهی منطقه در جهت زیباسازی و آسایش ساکنان منطقه قطعا نیازمند پشتکار و عزم جدی است.
در ادامه شهردار منطقه ۵ مشهد نیز در خصوص ساماندهی شلوغ بازار اظهار داشت: این پروژه با هدف زیباسازی منظر شهری، کاهش بار ترافیکی در محله، کاهش آلودگی هوا و ایجاد جاذبه گردشگری با قرارداد ٢٦میلیاردی در حال اجرا است.
حسین عبدالله‌زاده با فاز به روند اجرایی پروژه اشاره کرد و گفت: پروژه در سه فاز عملیاتی خواهد شد که هم اکنون در فاز نخست به پیشرفت ٩٠ درصدی رسیدیم؛ در این مرحله جوی و کانال‌ها ساخته شده و در فازهای بعدی کفسازی و بدنه‌سازی مغازه ها انجام خواهد شد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *