صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری - شورای پنجم مشهد / سفر به سرزمین الماس با هزینه شخصی!
طراحی سایت در مشهد

سفر به سرزمین الماس با هزینه شخصی!

بنا بر اطلاعات بدست آمده توسط خبرنگار مشهد تریبون احمد نوروزی وشهناز رمارم دو عضو شورای شهر مشهد به همراه یک کارشناس از متروپلیس به اجلاس سالانه این نهاد در آفریقای جنوبی رفته اند.

در این خصوص حمید رضا اصفهانی زده رئیس گروه همکاری های بین الملل علمی تخصصی در خصوص برنامه های شهرداری مشهد در اجلاس سالانه آفریقای جنوبی که در حال برگزاری است به مشهد تریبون گفت: با هزینه شخصی بعضی از دوستان رفته اند، کارشناس مرکز آموزش شهرداری هم با هزینه متروپلیس رفته است.

وی در خصوص اعزام دو نفر از شورای شهر گفت: کلیت کار شورای شهر و مجوزهای آنها جداست و باید از شورای شهر بپرسید.

وی در پاسخ به این سوال که بلاخره از شورای شهر کسی رفته یا نه، گفت: بله ولی با هزینه های شخصی خود رفته اند.

همچنین وحید قربانی مدیرکل دفتر شهری استانداری خراسان رضوی که کارگروه استانی سفرهای خارجی اعضای شوراهای استان خراسان رضوی را مدیریت می کند به خبرنگار ما گفت: در مدت اخیر مصوباتی داشته ایم اما اعضای شورای شهر باید پس از آن مراحلی را طی کنند تا مجوز نهایی شود و این مراحل شامل تایید اداره اطلاعات و وزارت خارجه نیز می شود.

وی افزود: در کل کشور به همه دستگاه اجرایی ابلاغ شده که سفرها به صورت حداقل و همراه با جهت گیری های دولت جمهوری اسلامی ایران انجام شود و کارگروه سفر کشور هم به شوراها این موضوع را ابلاغ نموده است که کمترین میزان ممکن سفرها انجام شود.

وی ادامه داد: حمایت ما از سفرهایی است که منطبق با عرف دیپلماتیک بوده و غیرضروری نباشند.

مدیر کل دفتر شهری استانداری خراسان رضوی در پاسخ به سوالی در مورد سفر 2 عضو شورای شهر مشهد به آفریقای جنوبی گفت: باید از شورای شهر بپرسید، من در جریان نیستم، از وقوع آن بی اطلاعم.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *