صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال / گردباد حواشی بیخ گوش پدیده
طراحی سایت در مشهد
امروز 21 بهمن فیلم "شیار 143" نرگس آبیار در ساعات 15، 19 . 21 در سینما هویزه مشهد اکران می شود.

گردباد حواشی بیخ گوش پدیده

کسر شش امتیاز از تیم پدیده به دلیل عدم پرداخت مطالبات کزوران کنزوویچ بازیکن اهل صربستان و مونته نگرو چند صباحی است مسبب بروز حواشی فنی و مدیریتی فراوانی درباشگاه پدیده گردیده است.

پدیده که در پایان نیم فصل با کسب 24 امتیاز در رده پنجم قرار گرفته بود یک شبه با کسر 6 امتیاز 18 امتیازی شده و به رده دهم جدول سقوط می کند.

این روند و عدم پیگیری موثر مسئولان ذیربط، متاسفانه باعث برهم خوردن روند رو به رشد نتایج مطلبوب نماینده شکست ناپذیر اوایل فصل استان  در لیگ شده است.

اینک پس از شکست سنگین پدیده در خانه مقابل تراکتور سازی زمزمه هایی مبنی بر کنار گذاشتن مهاجری به گوش می رسد که البته خیلی زود از سوی مدیر عامل باشگاه تکذیب شد و وی به حمایت همه جانبه از سرمربی فعلی تیمش تاکید کرد.

اما در جدیدترین شنیده ها این بار بحث تغییر در کادر مدیریتی باشگاه پدیده و افزایش تعداد اعضای هیات مدیره مطرح شد که از سوی حسن حیدری معاون دادستان مشهد نیزتکذیب شد .

متاسفانه این برای اولین بار نیست که مشکلات مدیریتی و عدم آگاهی به قوانین حقوقی فیفا باعث کسر امتیاز از تیمهای خراسانی میشود.مثال نزدیک و مشابه این داستان، سقوط وحشتناک پیام ریشه دار مشهد به دلیل شکایت جمعی از بازیکنان غیر بومی که کادر بومی! آن زمان پیام در لیگ برتر با آب و تاب و تبلیغات کاذب جذب کردند است که با کسر امتیاز تیمی آماده و سرحال با داشتن جوانان با آتیه اش به لیگ پایین تر سقوط کرد و در نهایت نابود گشت.

نکته قابل تامل در این بلبشوی مدیریتی عدم پیگیری مردم و مطالبه عمومی حق تماشاگران است که مظلومانه شاهد تضییع حقوق تیمشان هستند و در پایان هم از سوی مسببان این افتضاحات بدترین انسانها همین تماشاگران دلسوز هستند!

واکاوی ماجراهای سقوط پیام و کسر امتیاز از پدیده و البته ممنوع شدن فعالیت باشگاهی بنام ابومسلم که بدهی های فراوان و بلاتکلیفی دارد مسلما ما را به مشکلات عدیده ای در حوزه برنامه ریزی و مدیریت ورزشی رهنمون میسازد.

ابتدای این کلاف سردرگم شاید به آنجایی برسد که افرادی بدون تخصص در پست های مهم و حساس ورزش بالاخص فوتبال حضور دارند و با روشهای نادرست مسیر را برای پسرفت بجای پیشرفت فعال میسازند.

انتصاب های بی پشتوانه و شاید البته براساس شنیده ها بواسطه ارتباطات و لابی ها ی پشت پرده این روزها در جامعه فوتبالی استان باعث بوجود آمدن شبهاتی در بین فوتبالدوستان و پیشکسوتان شده است.

مشکلات مالی و عدم تامین اعتبار برای هیات های ورزشی برخی مدیران را مجاب کرده است تا افرادی متمول را بدون توجه به سبقه های فنی و مهارتی و مطالعاتی در پست های حساس بگمارند تا بلکه گوشه ای از کمبودها برطرف شود و البته دو صد چندان به معضلات ان رشته بخصوص بیافزاید! در استانی که شاید صدها پیشکسوت فوتبال با تجربه های گران در کنار گود نشسته اند انتصاب افرادی بی تجربه و خام برای پست های حساس جای بسی تامل است!؟

امید است اهالی فوتبال این مشکلات را جدی تر بررسی کنند و برخوردی قاطع با رفتارهای غیر اصولی مدیرانی داشته باشند که عظمت فوتبال استان را جدی نمیگیرند.

سرویس ورزشی :یونس مسعودی

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *