صفحه اصلی / پارلمان شهری / مسعود ریاضی عضو شورای شهر مشهد؛ سکاندار کشتی خراسان رضوی
طراحی سایت در مشهد

مسعود ریاضی عضو شورای شهر مشهد؛ سکاندار کشتی خراسان رضوی

مجمع انتخاباتی هیات کشتی خراسان رضوی با حضور رسول خادم ریاست فدراسیون کشتی در مشهد برگزار گردید و مسعود ریاضی عضو شورای شهرمشهد بعنوان رئیس جدید هیات کشتی استان بمدت 4سال انتخاب گردید.

در این انتخابات آقایان محمدرضا عادلی، علی‌اکبر عیسی‌زاده ،ناصر بیدل، محمدرضا جعفری، مسعود ریاضی و قدرت‌الله قائمی کاندیدای ریاست هیات کشتی خراسان رضوی بودند که 4نفر از آنها( عیسی زاده، عادلی، قائمی و جعفری) پیش از شروع رای‌گیری به نفع مسعود ریاضی انصراف دادند.

مسعود ریاضی که اکنون در شورای شهرمشهد  مشغول است با کسب 16 رای توانست اکثریت آراء را به خود اختصاص دهد.

به نظر میرسد این انتخاب را از دو دیدگاه بتوان مورد بررسی قرار داد ، اول اینکه آیا وی با وجود حجم بالای امور مربوط به شورای شهر توان حضور در راس هیات و مدیریت کشتی استان را دارد ؟آیا مردمی که با رای خود وی را به مهم ترین کرسی نظارتی و اجرائی شهر مشهد رهنون ساختند این فرصت را در اختیار وی قرار خواهند داد تا در حوزه ای دیگر همزمان دلمشغولی هایی داشته باشد؟

و از دیدگاه دوم که مثبت تر به نظر میرسد، بالا بردن قدرت چانه زنی برای دریافت اعتبار برای ورزش اول استان  با حضور یک چهره سیاسی است چرا که وی در یک  سازمان سیاسی اجتماعی قوی با پشتوانه مردمی حضور دارد،که می تواند با رایزنی هایش و تزریق اعتبارات مورد نیاز کشتی استان، تحولاتی در بدنه بیمار آن ایجاد نماید.

منتظرعکس العمل گوش شکسته های پیشکسوت در مورد انتخابات اخیر خواهیم ماند.

سرویس ورزشی:یونس مسعودی

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *