صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال / عضو شورای شهر مشهد:شناخت استعدادها به غنای ورزش شهر منجر خواهدشد
طراحی سایت در مشهد

عضو شورای شهر مشهد:شناخت استعدادها به غنای ورزش شهر منجر خواهدشد

به گزارش روابط عمومی باشگاه ابومسلم ثامن ،اعضای کادر مدیریتی و فنی این باشگاه در دیداری صمیمانه دقایقی را با نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر سپری کردند.مجتبی رجب زاده افزود:درحالی که برخی مسئولان استقبال خوشایندی از زحمتکشان عرصه ورزش در شهر ندارند جناب آقای فیضی با روی باز و بسیار پی گیر هستند تا فضای ورزش در شهر پویاتر گردد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شهر مشهدمقدس در این دیدار گفت: رونق و پویایی ورزش شهر مشهد نیازمند گسترش تعاملات و هم‌افزایی بین دستگاه‌ها و بخش های مختلف است.
وی هدف از ایجاد چنین هماهنگی و هم‌افزایی را بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود از نظر فیزیکی، فضاهای ورزشی و نیروهای انسانی عنوان کرد و افزود: شناخت استعدادها و معرفی آنها به جامعه ورزشی باید در یک مسیر و سیری قرار گیرد که هر چه بیشتر به غنای ورزش استان و مخصوصا شهر مشهد در رشته‌های مختلف منجر شود.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس همچنین گفت: چنین رویه‌ای مسیر تامین ورزشکاران در هر رشته‌ای را به صورت پایدار تضمین می‌کند و علاوه بر آن روح زندگی و نشاط را در کالبد شهر خواهد دمید.
فیضی هم‌افزایی دستگاه‌های دخیل در امر ورزش را امری ضروری و حیاتی دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بخشی از فعالیت‌های کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر و همچنین معاونت فرهنگی شهرداری به مسائل ورزشی مربوط می‌شود، در زمینه حمایت از ورزش شهر گام خواهد برداشت.
وی اظهار کرد: اداره تربیت بدنی شهرداری مشهد در یک برنامه جامع مبتنی بر هم‌افزایی با سایر دستگاه‌ها، می‌توانند از فضاهای ورزشی سطح شهر که متعلق به نهادهای مختلف هستند، استفاده بهینه‌ای نمایند.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس رونق ورزش شهر مشهد را در گرو تعامل همه بخش‌های مختلف که دارای زیرساخت‌های ورزشی هستند، دانست و ادامه داد: از فضاهای موجود باید با برنامه‌ریزی مدون استفاده کرد و همه متولیان این امر مشارکت داشته باشند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *