صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال / عنایتی: حرف‌های عباسی و کاظمی درباره من تناقض داشت
طراحی سایت در مشهد

عنایتی: حرف‌های عباسی و کاظمی درباره من تناقض داشت

مهاجم مشهدی تیم صبای قم گفت: تناقض میان صحبت‌های کاظمی و عباسی در موردم وجود داشت اما واقعیت این است که انسان جایی می‌ماند که خواهانش باشند.

رضا عنایتی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص دیدار تیمش برابر سیاه‌جامگان اظهار کرد: متاسفانه گل سالم من را داور مسابقه مردود اعلام کرد که تصاویر گویاست که در آفساید نبودم. نمی‌دانم که جاگیری کمک‌داور به چه شکل بود اما متاسفانه با یک پرچم اشتباه سرنوشت بازی را عوض کرد.

وی افزود: امیدوارم در ادامه مسابقات حقی از تیمی ضایع نشود و داوران با دقت بیشتری قضاوت کنند. به هر حال تیم‌ها تلاش می‌کنند و حیف است که با اتفاقات اینچنینی مزد زحمات خود را بگیریم.

عنایتی در خصوص تقابل با سیاه‌جامگان، تیم سابقش تصریح کرد: دیدار خوبی بود، متاسفانه باز هم در یکی دو دقیقه آخر تمرکز خود را از دست دادیم و نتوانستیم پیروزی را حفظ کنیم. امیدوارم بتوانیم از هفته آتی استارت سه امتیازها را بزنیم و به نخستین برد خود در هفته جاری دست یابیم.

آقای گل سابق لیگ برتر درباره اینکه اتفاقات ابتدای فصل در سیاه‌جامگان را فراموش کرده یا نه، خاطرنشان کرد: اصلا کینه‌ای نیستم و به هیچ یک از این موضوعات فکر نمی‌کنم. بازیکن در جایی می‌ماند که خواهانش باشند. مدیرعامل در ابتدای فصل مصاحبه می‌کند و می‌گوید که کاظمی اعلام کرده در پازل تاکتیکی‌اش نیستم، اما کاظمی مصاحبه می‌کند و می‌گوید که به عنایتی گفتم بمان و خودش نخواست.

وی ادامه داد: این صحبت‌ها سبب ایجاد دوگانگی در هواداران می‌شود، مطمئنا می‌خواستم در مشهد فوتبالم را تمام کنم اما نشد. نگذاشتند که اینجا تمام شود اما مطمئن باشید که به فوتبال مشهد برمی‌گردم. حتی اگر بخواهم مربی‌گری را آغاز کنم قطعا از مشهد این کار را آغاز می‌کنم.

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *