صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / آزمون وفاداری در ورزشگاه ثامن:گزارش مشهد تریبون از جلسه مسئولان برای حمایت از سیاه جامگان
طراحی سایت در مشهد

آزمون وفاداری در ورزشگاه ثامن:گزارش مشهد تریبون از جلسه مسئولان برای حمایت از سیاه جامگان

صبح امروز با حضور مهدی برادران رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی و عباسی مالک باشگاه سیاه جامگان جلسه ای برای هرچه بهتر برگزار شدن بازی هفته پایانی مقابل ملوان در هیات فوتبال استان برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار مشهد تریبون در این جلسه طرفین به یک نتیجه واحد رسیدند و آن هم جلب حمایت همشهریان و مسئولان برای کمک به بقاء تیم محبوب سیاه جامگان بود.
در این نشست مقرر گردید برای انتقال هواداران به ورزشگاه ثامن الائمه برای بازی جمعه مقابل ملوان انزلی اتوبوس هایی پیش بینی شود وبا توجه به حضور حداکثری مردم برای حمایت از سهمیه لیگ برتری استان تمهیداتی را برای کنترل مناسب در ورزشگاه صورت پذیردواجرای برنامه های فرهنگی در ورزشگاه برای تماشاگران در نظر گرفته شود.
پیش از این مدیرکل ورزش و جوانان استان با تقبل هزینه بلیط بازی روز جمعه و رایگان اعلام نمودن این دیدارحساس گام اول را برداشته بود.
همچنین حسین واقعی هماهنگ کننده برگزاری این مسابقه به خبرنگار مشهد تریبون گفت:تدارک لازم برای برگزاری مطلوب این دیدار ازسوی مسئولان اندیشیده شده  و از تمام مردم و مسئولان برای حضور در ورزشگاه و ایجاد انگیزه به بازیکنان سیاه جامگان دعوت به عمل می آوریم و امیدوارم نتیجه بازی در پایان خوشحالی اهالی فوتبال خراسان را رقم بزند.
هرچند به نظر میرسد تکاپو برای کمک به باشگاه سیاه جامگان خیلی دیر صورت گرفت اما بقولی ماهی را هروقت از آب بگیریم تازه است.این حرکت و همپویایی را به فال نیک میگیریم وبا تمام قوا در کنار تیم شهرمان خواهیم بود.
عماد غفوریان

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *