صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال / سیاه جامگان 0 فولاد 1 / تماشاگران میثاقیان را صدا زدند
طراحی سایت در مشهد

سیاه جامگان 0 فولاد 1 / تماشاگران میثاقیان را صدا زدند

فولادخوزستان با پیروزی با ارزش در مشهد به روند رو به رشد خود ادامه داد. آنها از یک بازی دشوار 3 امتیاز طلایی را به دست آوردند.

تک گل این بازی را اسماعیل شریفات در دقیقه 85 به ثمر رساند و تیمش را 28 امتیازی کرد. این در حالی است که سیاه جامگان با 20 امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار گرفته است.

گفتنی است در پایان این دیدار تماشاگران ناراضی مشهدی اکبر میثاقیان را تشویق کردند و نارضایتی خود را از عملکرد فرهاد کاظمی اعلام کردند.

گفتنی است به زودی ویدئو میکروفون توسط مشهد تریبون از این بازی منتشر می شود.

 فرهاد کاظمی در نشست خبری بعد از بازی بدشانسی را دلیل اصلی ناکامی تیمش در این چند بازی اخیر دانست و افزود:قطعا در لیگ میمانیم وباید تلاش بیشتری انجام دهیم.
لازم به ذکر است فولاد در بازی رفت ودر نیم فصل اول هم توانست با شکست سیاه جامگان در اهواز شرایط خود را در جدول بهبود بخشد و به قول فوتبالی ها از بحران خارج شد.
در حاشیه:
-با اعلام قبلی این دیدار رایگان برای تماشاگران نظر گرفته شده بود که ابتدای بازی درها با تاخیر برای ورود باز شد
-رضا عنایتی به دلیل مصدومیت در این دیدار غایب بود
-بهروز افشار هافبک بازیساز و گلزن سیاه جامگان از روی سکوها بازی تیمش را نظاره گر بود!
-اسکو چیچ سرمربی فولاد به دلیل محرومیت از جایگاه ویژه بازی را تماشا می کرد
-در دقیقه 46 ضربه بازیکن سیاه جامگان با برخورد به دست بازیکن حریف به کرنر رفت که داور بازی از خطای پنالتی چشم پوشی کرد که با اعتراض شدید کادر فنی سیاه جامگان همراه شد
-تماشاگرانی که در پشت نیمکت سیاه جامگان حضور داشتند پس از پایان بازی با تشویق محمدرضا مهاجری به فرهاد کاظمی اعتراض کردند و بازیکنان این تیم را بی غیرت خطاب کردند.(به نظر میرسد فردی در میان تماشاگران بصورت مدیریت شده تماشاگران را برای اعتراض به عوامل فنی تهییج می کرد.)

یونس مسعودی

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *