صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر مشهد (دوره سیزدهم) / چند کلام با تهیه کننده فیلم هفت ماهگی/ فیلمی با بازیگران سرشناس و موضوعی اجتماعی
طراحی سایت در مشهد

چند کلام با تهیه کننده فیلم هفت ماهگی/ فیلمی با بازیگران سرشناس و موضوعی اجتماعی

جشنواره سیزدهم: منصور لشگری قوچانی تهیه کننده خراسانی سینمای ایران امسال با فیلم ” هفت ماهگی” به کارگردانی هاتف علیمردانی به جشنواره فیلم فجر آمد. فیلم  “هفت ماهگی”امروز در مشهد و در دوره سیزدهم جشنواره فیلم اکران می شود.

لشگری قوچانی در خصوص این فیلم به خبرنگار ما گفت: یکی از دغدغه های من به عنوان یک تهیه کننده معضل هایی است که باعث فروپاشی خانواده می شود و این معضل در فیلم ” عصر یخبندان” دیده می شد و در هفت ماهگی به این معضل پرداخته شده است که برخی از جوان ها هیچ اعتقادی ندارد و باری به هر جهت می خواهند نان را به نرخ روز بخورند.

وی افزود: وقتی اعضای خانواده اعتقاد و باور اساسی و محکمی نداشته باشند با ورود یک فساد به خانواده یا یک تلنگر آن خانواده به سرعت از هم می پاشد و “هفت ماهگی” این واقعیت را به نمایش می گذارد.

لشگری قوچانی ضمن بیان اینکه سعی کرده ایم در کنار آموزنده بودن فیلم اثری سرگرم کننده را تولید کنیم، گفت: این فیلم 2 ساعت بیننده را با خود همراه می کند و مخاطب از آن لذت می برد.

تهیه کننده فیلم ” هفت ماهگی” ادامه داد: من سعی می کنم برای هر کاری از آدم متخصص آن رشته استفاده نمایم، در این فیلم هم از چهره هایی همچون حامد بهداد، باران کوثری، هانیه توسلی و پگاه آهنگرانی بازی گرفتیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم این فیلم از لحاظ زیبایی شناسی و تکنیک قابلیت این را داشته باشد که بیننده از دیدن فیلم لذت بالایی ببرد.

کلیک کنید:

photo_2016-02-08_03-57-10

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *