صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر مشهد (دوره سیزدهم) / محسنی: مردم در جشنواره فیلم فجر به دنبال شنیدن صدای خودشان با ابزار هنر هستند
طراحی سایت در مشهد

محسنی: مردم در جشنواره فیلم فجر به دنبال شنیدن صدای خودشان با ابزار هنر هستند

جشنواره سیزدهم: محمد رضا محسنی نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص مقوله سینما به خبرنگار ما گفت: هنر یکی از تاثیرگزارترین ابزار برای انتقال پیام ها است و به جرات می توان گفت اگر هنر نبود بسیاری از پیام ها جاودانه نمی شد.
وی افزود: در بین رشته های مختلف هنری سینما یکی از جهان شمول ترین و تاثیرگذارترین هنرها است که خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی با درک شئونات اسلامی توانسته به توفیقات بالایی دست یابد.
محسنی اذعان داشت: اصلی ترین مساله ی سینمای روزگار ما این است که مخاطب چه می خواهد و فیلمسازان در این سالها در جهت شناخت دقیق ذایقه آنها حرکت کرده اند.
وی ضمن اشاره به اینکه امروزه سینما در کشور ما گستردگی فراوانی دارد، تصریح کرد: هر ساله با برگزاری جشنواره فیلم فجر در کشور شاهد شوق فراوانی میان مردم به ویژه مردم هنردوست هستیم.
محسنی خاطر نشان کرد: یکی از دلایل علاقه مردن به سینما و جشنواره فیلم فجر این است که آنها خواسته های خود را در فیلم ها جست و جو می کنند و به دنبال شنیدن صدایشان با ابزار هنر هستند.
وی بیان کرد: جشنواره فیلم فجر مشهد که 13 دوره سابقه پیدا کرده است هر ساله شور و شوق خاصی را بین علاقه مندان به سینما در شهر ایجاد می کند که باید از همه کسانی که در برگزاری آن نقش دارند تشکر نمود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *