صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر مشهد (دوره سیزدهم) / سرابی: جشنواره فیلم فجر مشهد در رقابت با شیراز ارزیابی می شود
طراحی سایت در مشهد

سرابی: جشنواره فیلم فجر مشهد در رقابت با شیراز ارزیابی می شود

جشنواره سیزدهم: سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در حاشیه برگزاری جشنواره فیلم فجر مشهد در جمع خبرنگاران گفت: برخی از بی نظمی های جشنواره مربوطه به تهران است اما همکاران من تلاش می کنند تا نواقص را برطرف نمایند.

وی ضمن بیان اینکه سعی داریم از این به بعد از شب قبل یا صبح زود فروش اینترنتی را آغاز کنیم، اذعان داشت: تمام تلاش ما این است که به زودی فروش اینترنتی تمام فیلم ها بر روی سایت قرار بدهیم.

سرابی افزود: به دنبال خریدن چند فیلم دیگر هستیم که دو فیلم نهایی شده است و نتایج اختتامیه تهران در انتخاب فیلم ها برای خرید جدید تاثیر دارد که می توان گفت حداقل یکی از فیلم های بارکد، ابد و یک روز و ایستاده در غبار خریداری خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: برای اکران فیلم های جدید سانس 15:30 را می توانیم اضافه کنیم و بعد از اختتامیه هم می توانیم یک فیلم پخش نماییم.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان خراسان رضوی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که چرا با اطلاع از بی برنامگی تهران وعده اکران کامل فیلم ها را در مشهد دادید، تصریح کرد: من وعده ندادم، بر اساس حرف رئیس سازمان سینمایی کشور حرفی را زدم، اما در کل ما راضی هستیم چون سال گذشته 10 فیلم داشتیم و امسال فیلم ها 20 عدد شده و در دو سینما اکران می گردد و امسال برای اولین بار سالن ویژه برای اهالی رسانه گذاشتیم که اتفاق ویژه ای است.

سرابی گفت: جشنواره شیراز 10 فیلم آورده است و ما خود را در رقابت با شیراز می بینیم و جشنواره مشهد در قیاس با شیراز ارزیابی می شود، چون هر دو شهر 13 دوره جشنواره برگزار کردند، ما امسال 20 فیلم داریم و آنها 10 فیلم که این جای توجه ویژه دارد.

وی در خصوص افزایش قیمت بلیت های جشنواره گفت: 10 هزار تومان قیمت تهران است و ما تابع قیمت ملی هستیم، سینما هویزه هم پس از جشنواره تابع رنکینگ سینماهای درجه یک کشور است و از آن طریق قیمت بلیت این پردیس تعیین می شود.

سرابی در خصوص اختتامیه گفت: ضمن تقدیر از شخصیت هایی که پیش از این اعلام شد، فیلم هایی که در کشور خودشان در جشنواره نشان داند قطعا در جشنواره ما حضور دارند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *