صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر مشهد (دوره سیزدهم) / لشگری قوچانی در گفت و گو با مشهد تریبون:مردم مشهد شایسته داشتن بهترین جشن سینمایی هستند
طراحی سایت در مشهد

لشگری قوچانی در گفت و گو با مشهد تریبون:مردم مشهد شایسته داشتن بهترین جشن سینمایی هستند

جشنواره سیزدهم: منصور لشگری قوچانی تهیه کننده شناخته شده سینمای ایران است که فیلم هایی همچون ” خط ویژه” و ” عصر یخبندان” را تولید کرده است. وی امسال با فیلم ” هفت ماهگی” در جشنواره فیلم فجر حضور دارد و طبق جدول اکران قرار است این فیلم روز یک شنبه 25 بهمن ماه در مشهد اکران شود. با لشگری قوچانی در خصوص برگزاری جشنواره فیلم فجر مشهد گپ و گفتی داشتیم که در ادامه آمده است:

وی به خبرنگار ما گفت: برگزاری جشن و جشنواره در هرجایی از ایران خوب است زیرا مردم ما به آن نیاز دارند به خصوص در مشهد که مردم آن یکی از علاقه مندان ترین مردم کشور به سینما هستند که یکی از نشانه های آن این است که پردیس هویزه سومین فروش بالای سینما در کشور را دارد و شهر مشهد در فروش سینما در رتبه دوم قرار دارد.

وی ضمن بیان اینکه سینما در سبد خانوار مردم استان خراسان رضوی بیش از سایر استان ها وجود دارد، تصریح کرد: با توجه به این علاقه مندی برگزاری جشن سینمایی و جشنواره در شهر مشهد نسبت به سیار شهرهای کشور باید اولیت داشته باشد.

تهیه کننده فیلم هفت ماهگی ادامه داد: مردم مشهد علاقه بیشتری نسبت به سایر شهرها به سینما دارند و برای دیدن فیلم حاضرند هزینه پرداخت کنند و این مردم شایسته داشتن بهترین جشن سینمایی هستند و باید از آنها قدردانی کرد.

وی ادامه داد: به نظر من جشنواره فیلم فجر مشهد باید از اصفهان زودتر شروع می شد و با کیفیت بهتری نسبت به آن برگزار می گردید.

تهیه کننده فیلم ” خط ویژه” خاطر نشان کرد: تعداد هنرمندان مشهدی و خراسانی سینمای ایران هم از سایر استان ها در عرصه سینما بیشتر است لذا برگزای جشنواره در مشهد را به فال نیک می یگریم و امیدواریم هر سال برگزار گردد.

کلیک کنید:

photo_2016-02-08_03-57-10

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *