صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / رییس جبهه اعتدال شرق کشور:باید از هر دو جریان سیاسی استفاده کرد/ لیست 15 نفره اعتدال گرایان و حامیان دولت برای حوزه مشهد امشب منتشر می شود
طراحی سایت در مشهد

رییس جبهه اعتدال شرق کشور:باید از هر دو جریان سیاسی استفاده کرد/ لیست 15 نفره اعتدال گرایان و حامیان دولت برای حوزه مشهد امشب منتشر می شود

محمد حسن ساقی رییس جبهه اعتدال شرق کشور و قائم مقام وفت ستاد دکتر حسن روحانی در خراسان رضوی در گفت و گویی اختصاصی با مشهد تریبون ضمن تبریک روز 22 بهمن ماه و گرانیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، اذعان داشت: برای ارائه لیست انتخاباتی تا 16 اسفند ماه برای تعیین تکلیف رد صلاحیت ها صبر کردیم و پس از آن مذاکرات و گمانه زنی هایی را انجام دادیم که در نهایت به 15 نفر رسیدیم.

وی ضمن بیان اینکه جریان اعتدال متشکل از اصولگرایان معتدل و اصلاح طلبان معتدل است، گفت: اینکه برخی بخواهند افرادی را در لیست ها بگذارند و در یک هفته و ده روز آنها را به ژنرال تبدیل کنند امکان پذیر نیست زیرا فرصت کم است.

ساقی ادامه داد: باید کسانی را مطرح کنیم که در طول این سال ها خدمات و هویت آنها برای من مردم اثبات شده باشد لذا من توصیه می کنم دولت و سیاست های  دولت را در تصمیمات خود لحاظ کنند.

وی ضمن بیان اینکه تاکنون به 15 نفر رسیدیم، گفت: امشب اسامی این افراد اعلام می شود و پس از 48 ساعت لیست 5 نفره اعتدالگرایان و حامیان دولت را با مشورت بزرگان دو جریان سیاسی اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدل با نگاه توسعه محوری اقتصادی معرفی نماییم تا مانند سال 92 این دو جریان در کنار هم باشند و به پیروزی برسند.

رییس جبهه اعتدال شرق کشور ضمن اشاره به لیستی که دیروز توسط اصلاح طلبان مشهد منتشر شد، گفت: در این لیست یک نگاه اصلاح طلبی وجود داشته و ما به عنوان اعتدال گرایان معتقدیم باید از هر دو جریان استفاده کنیم.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *