صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر مشهد (دوره سیزدهم) / ساعد سهیلی در گفت و گو با مشهد تریبون: مالاریا یکی از متفاوت ترین بازی های من است
طراحی سایت در مشهد

ساعد سهیلی در گفت و گو با مشهد تریبون: مالاریا یکی از متفاوت ترین بازی های من است

جشنواره سیزدهم: ساعد سهیلی بازیگر مشهدی سینمای ایران امسال با دو فیلم “پل خواب” و ” مالاریا” در جشنواره فیلم فجر مشهد حضور دارد. با توجه به اکران فیلم مالاریا در روز دوم جشنواره فیلم فجر مشهد گپ و گفتی با ساعد سهیلی در خصوص این فیلم داشتیم.

سهیلی به خبرنگار مشهد تریبون گفت: مالاریا از نظر فرم ساختار جدیدی دارد و شاید یک عده ای نپسندند اما این فیلم برای کسانی که سینمای شهبازی را دوست دارند شاید از محبوب ترین ها باشد.
وی افزود: باید بعد از دیدن فیلم به مالاریا فرصت داد تا ته نشین بشود و پس از مدتی آن را نقد کنند.
بازیگر فیلم مالاریا در پاسخ به این سوال که چرا برخی منتقدین، فیلم نامه مالاریا را بی منطق خواندند، اذعان داشت: من نباید به عنوان یکی از عوامل از این فیلم دفاع کنم اما نظر شخصی من این است که شاید هدف کارگردان چیز دیگری است، شاید شخصیت پردازی به معنای واقعی نباشد، شاید کارگردان با بیان حرف  های متفاوت جامعه اش را به گونه ای دیگر به تصویر می کشد.
وی در خصوص بازی خود در این فیلم خاطر نشان کرد: برای بازی در این فیلم خودم را به شهبازی سپردم و از نتیحه آن راضی ام و به نظرم یکی از متفاوت ترین بازی های من باشد.

تنظیم مصاحبه از بیتا منتظری

 

کلیک کنید:

photo_2016-02-08_03-57-10        

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *