صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / سخنگوی ائتلاف اصولگرایان اعتدالی: افراد تندور در لیست ما جایی ندارند
طراحی سایت در مشهد

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان اعتدالی: افراد تندور در لیست ما جایی ندارند

انتخابات دهم: ظهر امروز نشست خبری ائتلاف اصولگرایان اعتدالی استان خراسان رضوی با حضور حامد واعظ زاده سخنگوی این ائتلاف در مشهد برگزار شد.

واعظ زاده در این جلسه گفت: این ائتلاف با حضور جمعی از کاندیداهای فعلی شکلی گرفته و برای استان خراسان رضوی برنامه دارد، در واقع این ائتلاف یک ائتلاف برنامه محور است که در هفته آینده از برنامه 250 صفحه ای رونمایی می شود.

وی افزود: این ائتلاف خودش را متعلق به گفتمان اصولگرایی می داند و وجه تمایز آن این است که شیوه و منش اعتدالی دارد در حالی که به گفتمان اصولگرایی ناب اعتقاد داریم.

وی ضمن بیان اینکه کسانی در این ائتلاف قرار می گیرند که مجموعه مردم، متدینین و سیاسیون آنها را به عنوان افراد اعتدالی می دانندف ادامه داد: تاکنون 3 نفر از اعضای ائتلاف برای مشهد قطعی شده اند و برای 2 نفر دیگر در حال رایزنی هستیم.

سخنگوی ئتلاف اصولگرایان اعتدالی اذعان داشت: پشتوانه این ائتلاف قطعا متدینین، روحانیان، رزمندگان و افراد ذی صلاح استان خواهند بود و پس از مشورت گسترده با این طیف ها ائتلاف شکل گرفت.

واعظ زاده بیان کرد : ما از رفتارهای تند جلوگیری می کنیم و افراد تندرو در  لیست ما جایی ندارند و باید چهره هایی معرفی کنیم که دامنه انتخاب مردم گسترده شود.

وی تصریح کرد: ضمن احترام به نمایندگان فعلی اما انتقاداتی را به آنها داریم و به کسانی که بیشتر در مجلس بودند توصیه می کنیم برای حفظ وحدت کنار بکشند زیرا مردم به دنبال چهره های جدید خواهند بود که نقایص گذشته را بر طرف کنند.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان اعتدالی ضمن بیان اینکه این تشکیلات به دنبال ورود افرادی به مجلس است که در شان مردم مشهد باشد، گفت: افراد ائتلاف کسانی خواهند بود که دارای سابقه درخشان، مواضع روشن و غیر افراطی باشند.

وی ضمن بیان اینکه متاسفانه شورای ائتلاف اصولگرایان با اعلام نکردن لیست، کاندیداها را در بلاتکلیفی گذاشته است، در پاسخ به مشهد تریبون در خصوص “حماسه انصراف” گفته شده توسط دبیر شورای ائتلاف اصولگرایان، گفت: خیلی ها از جمله من در شورای ائتلاف مصاحبه شدند اما ما چیزی در خصوص اینکه کسانی که در لیست آنها نباشند و انصراف دهند نشنیده ایم.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *