صفحه اصلی / سیاسی / سخنگوی جبهه اعتدال و عقلانیت: سبزیان هیچ ارتباط ساختاری با جبهه ایستادگی ندارد
طراحی سایت در مشهد

سخنگوی جبهه اعتدال و عقلانیت: سبزیان هیچ ارتباط ساختاری با جبهه ایستادگی ندارد

سخنگوی جبهه اعتدال و عقلانیت در خراسان رضوی گفت: لیست این جبهه 22 بهمن ماه همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام خواهد شد.

غلامرضا قلندریان با اشاره به اینکه حجت الاسلام علی اکبر سبزیان از زمان تاسیس جبهه اعتدال و عقلانیت دبیر این جبهه در استان خراسان رضوی بوده‌اند، اظهار کرد: ایشان هیچ ارتباط ساختاری با جبهه ایستادگی ندارند و از ابتدا تا هم اکنون تمام تلاش و همت خود را بر این گذاشتند تا وحدت و یکپارچگی حفظ شود.

وی  با اشاره به اینکه در حال حاضر برای تدوین لیست اعتدال و عقلانیت در خراسان رضوی در تلاش هستیم، تصریح کرد: دبیر جبهه با قوت در مسئولیت خود ایفای نقش می‌کند و اهتمام فکورانه‌ای به همراه سایر اعضای شورای مرکزی برای به  ثمر رساندن اهداف جبهه اعتدال و عقلانیت دارند.

سخنگوی جبهه اعتدال و عقلانیت در خراسان رضوی با تاکید بر اینکه این جبهه هیچ ائتلافی را با هیچ جریان و تفکر دیگری برقرار نکرده است، افزود: قرار است ما در جبهه اعتدال و عقلانیت لیستی معتدل براساس شاخص‌های تعیین شده تنظیم کنیم تا افرادی تازه نفس، حرفه ای و با سوابق مدیریتی و اجرایی وارد مجلس شوند.

قلندریان در پاسخ به این سوال که آیا جبهه اعتدال و عقلانیت با کمیته انتخابات اصلاح طلبان و حامیان دولت ارتباط دارد یا خیر گفت: ممکن است با این کمیته مشورت‎‌هایی داشته باشیم اما بنای ما ارایه لیست مستقل است.

وی با اشاره به اینکه جبهه اعتدال و عقلانیت لیست برای خراسان رضوی لیست 18 نفره در نظر گرفته است، افزود: 22 بهمن ماه همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی لیست جبهه را منتشر می کنیم.

ایسنا
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *