صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر مشهد (دوره سیزدهم) / مدیر اداره فرهنگ و ارشاد مشهد: برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد تبدیل به جنگندگی شده است
طراحی سایت در مشهد

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد مشهد: برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد تبدیل به جنگندگی شده است

جشنواره سیزدهم: ظهر امروز نشست خبری سیزدهمین دوره جشنواره فیلم فجر مشهد در سالن اجتماعات اداره کل ارشاد خراسان رضوی برگزار شد.

در این جلسه صدرا یوسفی مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد گفت: سهم اصحاب رسانه در برگزاری جشنواره فیلم فجر در دوره سیزدهم بسیار بالاست و باید از آن ها تشکر کرد.

وی افزود: امسال برای جشنواره فیلم فجر دو سینمای آفریقا و هویزه را داریم که هر دو مورد بهسازی قرار گرفته اند، سینما هویزه صندلی هایش را نو کرده و سینما آفریقا بازسازی شده است لذا این جشنواره رونمایی از بهبود فضای سینمایی در شهر است.

یوسفی تصریح کرد: امسال فیلم های خوبی به مشهد آمده و نشانه آن اکران دو فیلم مورد اقبال قرار گرفته “بادیگارد” و “اژدها وارد می شود” در روز اول جشنواره است.

وی ادامه داد: برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد تبدیل به جنگندگی شده است و ساده ترین راه برگزار نکردن آن است همان طور که بسیاری از استان این جشنواره را برگزار نمی کنند.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد ضمن بیان اینکه دبیرخانه مرکزی این جشنواره در تهران هیچ نوع دغدغه ای برای برگزاری این جشنواره در مشهد و سایر شهرها ندارد، گفت: شاید نگاه دبیرخانه این است که جشنواره مختص تهران است و این جنگدگی ها باعث می شود تا جشنواره به مشهد هم بیاید.

یوسفی خاطر نشان کرد: 99 درصد بی نظمی های جشنواره فیلم فجر مشهد خارج از اراده استان است و من شاهد بوده ام که از ماه ها قبل مسئولین مربوط در خصوص برگزاری جشنواره تلاش های زیادی داشته اند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *