صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / آقای شنیده ها گزارش می دهد: شنیده های انتخاباتی روز 18 بهمن ماه در مشهد
طراحی سایت در مشهد

آقای شنیده ها گزارش می دهد: شنیده های انتخاباتی روز 18 بهمن ماه در مشهد

انتخابات دهم : ما هر روز چیزهای تازه ای می شنویم، شما چطور؟ گزارش های آقای شنیده ها تا انتخابات هر روز در مشهد تریبون در برگیردنده آن دسته از اخبار شنیده شده و تازه است که ارائه خواهد شد.

شما نیز اگر شنیده هایی دارید می توانید آنها را به شنیده های ما تبدیل کنید. گوش ها ما آماده شنیدن اخبار سالم و با ضریب اطمینان بالا است. شنیده های آقای شنیده ها هر روز در ساعات اولیه میهمان شما خواهد بود.

اما شنیده های آقای شنیده ها: تاریخ 18 بهمن ماه

شنیده شده است محمد تقی فروتن بر خلاف خبرسازی های گذشته نه تنها از کاندیداتوری انصراف نداده است بلکه با قدرت در مشهد حضور دارد و ستاد مرکزی وی درخیابان هاشمیه فعالیت بالایی دارد. فروتن مدیر کل انتصابات و گزینش شهرداری تهران می باشد.

 شنیده شده است  فردی در مشهد سعی در استفاده از نام یک شخصیت محبوب برای مشهدی ها دارد به طوریکه در تبلیغات و پوسترهای خود که برای اعلام برنامه هایش در خیابان ها نصب شده اند، سعی کرده است با نوع نگارش در فامیل این اتفاق بیفتد.

 شنیده شده است یکی از شخصیت های مطرح نزدیک به یکی از جبهه هایی که سهم خواهی زیادی از لیست اصولگرایان دارد اعلام کرده است که لیست اصولگرایان از ترکیب 4 نماینده فعلی، فاطمه رحمانی، شیران، آرین منش شکل می گیرد.

 شنیده شده است گروه های اعتدالی رایزنی هایی را با حسن پژمان عضو شورای شهر مشهد نامزد تایید شده حوزه انتخابات نیشابور داشته اند.

 شنیده شده است محمد رضا دیمه کار عضو شورای شهر مشهد احتمالا از حوزه قائن برای انتخابات دهم انصراف می دهد.باز شنیده شده است وی علت انصراف خود را عدم تمکن مالی برای رقابت با سیار رقبا اعلام کرده است.

شنیده شده است تاکنون تشکل ها و جبهه های جناح اعتدال تاکنون در خصوص لیست مشترک به توافق نرسیده اند.

شنیده شده است رضا شیران خراسانی، مهدی برادران، نصر الله پژمان فر، حسین زاده بحرینی و امیر حسین قاضی زاده لیست نهایی جبهه آرمان خواه واقع بین را تشکیل می دههند.

لازم به ذکر است تمامی مطالب بخش “آقای شنیده ها” بر اساس شنیده ها است و نمی توان صد در صد آنها را تایید کرد اما سردبیر این بخش حساسیت زیادی برای اطمینان از صحت این شنیده ها به خرج می دهد.

آقای شنیده ها را در مشهد تریبون دنبال کنید.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *