صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / یک نماینده مجلس مطرح کرد: 220 روستای مغفول مانده در بخش مرکزی شهرستان مشهد
طراحی سایت در مشهد

یک نماینده مجلس مطرح کرد: 220 روستای مغفول مانده در بخش مرکزی شهرستان مشهد

گروه مدیریت شهری: محمد رضا محسنی در خصوص مشکلات بخش مرکزی مشهد گفت: بخش مرکزی مشهد حدود 400 هزار نفر جمعیت دارد و برخی از روستاها جمعیت یک شهر را دارند، اما متاسفانه این بخش از خدمات متناسب نسبت به منطقه شهری مشهد برخوردار نیست.

وی افزود: ما نباید در شهرستان مشهد تنها شهر مشهد را ببینیم بلکه باید به دهستان های کارده، تبادکان، درزآب، طوس، کنویست و میان ولایت توجه لازم را داشته باشیم.

محسنی افزود: ما در بخش مرکزی 220 روستای مغفول مانده داریم که متاسفانه بسیاری از آنها از زیرساخت های رفاهی لازم برخوردار نیستند لذا باید برای حل مشکلات آنها توجه ویژه ای را مبذول کرد.

این نماینده مجلس گفت: مشکل حاشیه نشینی تا حد زیادی از عدم توجه به دهستان های این بخش به وجود آمده است زیرا از این مناطق مهاجرت های زیادی شده که دلیل آن عدم توجه به آنها و توزیع عادلانه منابع در استان بوده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بر اساس گزارش های واصله تاکنون چندین هزار چاه غیرمجاز در این بخش حفر شده است که باید با تدبیر در خصوص این مووضع چاره اندیشی کرد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *