صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / ستاری: مدیریت شهری نباید نقاط ضعف خودش را به عنوان نقاط قوت معرفی کند/ مدیریت جهادی تعریف دارد
طراحی سایت در مشهد

ستاری: مدیریت شهری نباید نقاط ضعف خودش را به عنوان نقاط قوت معرفی کند/ مدیریت جهادی تعریف دارد

گروه مدیریت شهری: جواد ستاری عضو شورای شهر مشهد در گفت و گو با خبرنگار مشهد تریبون گفت: متاسفانه فضای کنونی شورا فقط تعریف و تمجید از مدیریت شهری می باشد، این در حالی است که نقش شورا نظارتی است و اگر بر هر فرد یا سازمانی نظارت نباشد کار با مشکلات همراه خواهد بود.

وی افزود: تحقیق و تفحص را بلافاصله ملغی کردند و باید برای این روند کاری شورا فکری کنیم.

ستاری خاطر نشان کرد: می گویند در 53 روز، نصف یک پل را ساختیم و این یک سوال در اذهان ایجاد می کند که چطور 15 روز برای مرمت وقت گذاشتید؟ در یک کشوری در عرض 2 ماه ساختمان 20 طبقه می سازند اما مردم ما آنقدر فهیم هستند که ما را با آنها مقایسه نکنند اما حداقل ها را انتظار دارند.

وی بیان کرد: مدیریت جهادی تعریفی دارد و نمی توانیم بگوییم امروز چه قدر فضای سبز داریم باید ابتدا گزارش بیاید و اینها راستی آزمایی شود، اگر ما در 53 روز نصف یک پل را می توانیم بسازیم، این به آن معنا است که در 106 روز یک پل میتوانیم ایجاد کنیم پس چطور است که مرمت پل 15 روز طول کشید، از این جنس سوالات را چه کسانی از مدیریت شهری می پرسند؟

ستاری ادمه داد: مدیریت شهری نباید نقاط ضعف خودش را به عنوان نقاط قوت معرفی کند، چندی پیش رئیس سازمان فرهنگی تفریحی گفتند برای اربعین امسال در عرض 1 ماه برنامه ریزی کردیم که این ضعف است، تاریخ اربعین در تقویم مشخص است و چرا یکهویی و بدون کارشناسی و برنامه تصمیم می گیریم و این ها نشان دهنده ضعف است.

وی خاطر نشان کرد: ما در شورای چهارم قانونی گذاشتیم اما فردایش آن را عوض کردیم و اینها باعث تاسف است، شهید رجایی یک گروهی داشتند که همواره بیایند و از کارها انتقاد کنند اما ما دوست داریم تک صدا باشیم و مخالف را خفه کنیم و نذاریم حرف بزند.

ستاری در پایان خاطر نشان کرد: جایگاه شورا بالاتر از این است که بیایند و گزارش های قدیمی در آن ارائه دهند و مدیران شهری می توانند این موارد را در یک کنفرانس خبری ارائه دهند.

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. متاسفانه این تک صدایی و عدم توجه به سلایق گوناگون و انتقادات در مجموعه معاونت فرهنگی شهرداری و به ویژه سازمان فرهنگی دیده می شود ویکی از علل کم توفیقی در حوزه فرهنگ نیز همین مورد می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *