صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / لیست مورد حمایت جبهه وحدت زنان انقلاب اسلامی برای حوزه مشهد و کلات اعلام شد
طراحی سایت در مشهد

لیست مورد حمایت جبهه وحدت زنان انقلاب اسلامی برای حوزه مشهد و کلات اعلام شد

انتخابات دهم: عصر امروز نشست خبری جبهه وحدت زمان انقلاب اسلامی خراسان رضوی در دفتر این جبهه با حضور دبیرکل آن برگزار شد.

در این جلسه زهرا بیک خراسانی گفت: اولویت اول جبهه حضور پرشور همگان در انتخابات است تا مردم با حضور خود برگ زرینی دیگر را رقم بنند تا باعث شادی امام زمان (ع) و مقام معظم رهبری شوند.

وی ضمن بیان اینکه نامه ای از سوی جبهه خطاب به شوای ائتلاف اصولگرایان آماده شده است، بیان کرد: جبهه وحدت زنان انقلاب اسلامی پس از بررسی شاخص ها و ملاک ها بر اساس منویات مقام معظم رهبری و در نظرگرفتن سخنان ایشون در خصوص حق الناس در انتخابات لیست مورد حمایت خود را در حوزه مشهدو کلات به این شرح اعلام کرده است:

1 – امیر حسین قاضی زاده هاشمی 2- نصرالله پژمان فر 3- جواد کریمی قدوسی 4- جواد آرین منش 5- علی مولوی حقیقی 6- فاطمه رحمانی

دبیر کل این جبهه در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد توجه کمرنگ به زنان در این لیست، اذعان داشت: این نظر شورای مرکزی بوده است، ما اصلا نگاه جنسیتی نداریم و بر اساس رزومه افراد تصمیم گرفته ایم.

وی ضمن بیان اینکه این جبهه نگاه فمینیستی ندارد، گفت:  نماینده های کنونی مشهد اقدامات بسیار خوبی را انجام دادند اما متاسفانه به خوبی اقداماتشان را به مردم معرفی نکرده اند و مظلوم هستند.

گفتنی است در بخشی از نامه این جبهه به شورای ائتلاف اصولگرایان از این شورا بایت تلاش در جهت یکپارچگی اصولگرایان تقدیر شده بود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *