صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر مشهد (دوره سیزدهم) / مسئول روابط عمومی اداره کل ارشاد استان: قطعا جشنواره فیلم فجر در مشهد برگزار می شود
طراحی سایت در مشهد

مسئول روابط عمومی اداره کل ارشاد استان: قطعا جشنواره فیلم فجر در مشهد برگزار می شود

 جشنواره سیزدهم: مسوول کمیته اطلاع رسانی سیزدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد گفت: بر اساس رایزنی هایی که  انجام شده است انشالله این جشنواره در مشهد برگزار می شود.
مریم جعفرزاده افزود: برگزاری جشنواره فیلم فجر مشهد بر اساس رایزنی هایی که با رییس سازمان سینمایی انجام شده است در مشهد برگزار می شود و انشالله مشکلی در برگزاری جشنواره در مشهد نداریم.
مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار داشت: جشنواره فیلم فجر مشهد که از مطالبات مردم است و مسوولین استان و ستاد برگزاری جشنواره  از ماهها قبل پیگیر برگزاری این جشنواره بوده اند بنابر این علاقمندان نگران نباشند جشنواره با قوت و کیفیت برگزار می شود و سال خاطره انگیزی برای علاقمندان به سینما خواهیم داشت و جشن های دهه فجر را با اختتامیه باشکوه این جشنواره به پایان خواهیم رساند.
گفتنی است عصر امروز موسوی رییس شورای تهیه کنندگان سینمای ایران در گفت و گو با خبرگزاری مهر گفته بود که تاکنون برگزاری جشنواره در هیچ کدام از استان ها قطعی نشده و مشهد انصراف داده است.
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *