صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر مشهد (دوره سیزدهم) / شورای تهیه کنندگان کشور: مشهد از برگزاری جشنواره فیلم فجر انصراف داد/اداره کل ارشاد خراسان رضوی: انصراف ندادیم
طراحی سایت در مشهد

شورای تهیه کنندگان کشور: مشهد از برگزاری جشنواره فیلم فجر انصراف داد/اداره کل ارشاد خراسان رضوی: انصراف ندادیم

جشنواره سیزدهم: دقایقی پیش خبرگزاری مهر خبر شوک آور را برای سینما دوستان مشهدی بر روی خروجی گذاشت. آن خبر هم این بود که مشهد از برگزاری جشنواره انصراف داد.

دبیر هیات رییسه شورای عالی تهیه‌کنندگان بیان کرد: مذاکره با مسئولان شیراز برای میزبانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در حال انجام است.

غلامرضا موسوی  با اشاره به اینکه تا امروز هیچ قراردادی برای نمایش فیلم های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در شهرستان‌های کشور امضا نشده است، گفت: در حال حاضر مذاکراتی با مسئولان شهر شیراز و یک شهرستان دیگر در حال انجام است که البته هنوز به نتیجه نهایی در این زمینه نرسیده ایم. هر زمان که قرارداد با هر کدام از شهرهای علاقمند به نمایش فیلم های جشنواره بسته شد و آنها مفاد قرارداد را اجرا کردند، فیلم های مورد نظر برای نمایش به آن شهر ارسال می شود.

دبیر هیات رییسه شورای عالی تهیه کنندگان در پاسخ به این پرسش که شهرهایی مانند مشهد و شیراز در حال فروش بلیت برای نمایش فیلم های جشنواره از روز شنبه ۱۷ بهمن هستند، تاکید کرد: با شیراز در حال گفتگو هستیم، اما مشهد چندی پیش انصراف خود را اعلام کرد. در چنین شرایطی شورای عالی تهیه کنندگان هیچ تعهدی نسبت به فروش بلیت فیلم های جشنواره فجر در استان ها ندارد.

پس از این خبر تماسی با نبی زاده معاون هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی داشتیم که وی گفت: انصراف ندادیم و البته توضیحات بیشتر را به زمانی که بررسی های لازم را در خصوص این خبر صورت داد موکول نمود.

همچنین مریم جعفرزاده مدیر روابط عمومی این اداره کل اعلام کرد که انصراف نداده ام.

حال باید دید 2 روز مانده به 17 بهمن روزی که قرار بود جشنواره در مشهد آن هم به طور کامل برگزار شود چه سرنوشتی برای این رویداد هنری در مشهد رقم می خورد .

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *