صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / چرا رسانه آنلاین شهرداری مشهد بین نمایندگان مردم فرق می گذارد؟
طراحی سایت در مشهد

چرا رسانه آنلاین شهرداری مشهد بین نمایندگان مردم فرق می گذارد؟

گروه مدیریت شهری: همان طور که پیش از این در خبرها آمد محمد رضا دیمه کار دو هفته پیش در صحن علنی نطقی انتقادی و تند نسبت به مدیریت شهری و مصوبات شورا شهر خواند که این امر با واکنش برخی  از اعضای شورای شهر مواجه گردید.

در نهایت ریاست شورای شهر تصمیم گرفت که افرادی که خواهان دفاع از خود هستند در جلسه بعد از خود دفاع کنند. البته در همان جلسه فیاضی یکی از اعضای شورای شهر اعلام کرد که در نطق آقای دیمه کار اسمی از کسی برده نشده پس توهینی نشده است اما این سخنان نتوانست جلوی این اقدام شورا را بگیرد و در جلسه قبل شورا که  یک شنبه این هفته برگزار شد، سهیلی یکی از اعضای مدافع مدیریت شهری در 10 دقیقه به نطق دیمه کار پاسخ داد.

اما نکته جالب اینجاست که در آن مقطع پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد بر خلاف روال قبلی خود نطق دیمه کار را پوشش نداد و به طور کلی از آن گذشت اما در این هفته تمام سخنان سهیلی که علیه نطق دیمه کار است را منتشر کرده است.

حال سوال اینجاست که آیا این رسانه شهرداری مشهد که با پول بیت المال اداره می گردد حق دارد بین نمایندگان مردم فرق بگذارد. چطور می شود که اصل سخن منتشر نمی شود اما پاسخ به آن سخنان انتشار می یابد. اگر سهیلی نماینده مردم است خب دیمه کار هم نماینده مردم است و این رفتار جای سوال دارد.

شاید بهتر بود این رسانه شهرداری مشهد سخنان هر دو طرف را منتشر می کرد و قضاوت را به مردم می سپرد نه اینکه یک طرفه عمل نماید.

به هر حال این اولین بار نیست که پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد در خصوص مسائلی از این دست سلیقه عمل کرده است، اما آنچه باید مدیران شهرداری بدانند این است که قطعا اینگونه سیاست های رسانه ای دور از چشم سایرین نخواهد ماند.

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. با سلام مدتهاست شهرداری مشهد به جای یک نهاد عمومی خدمت گزار تبدیل شده به یک نهاد سیاسی و این اعمال سلیقه ها هم از این نقطه سرچشمه می گیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *