صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / برادران: مدیران غیر مشهدی اصلا دغدغه ای برای ورزش مشهد ندارند
طراحی سایت در مشهد

برادران: مدیران غیر مشهدی اصلا دغدغه ای برای ورزش مشهد ندارند

انتخابات دهم: روز گذشته نشست انتظارات ورزش از مجلس با حضور مجید خدایی و مهدی برادران در مشهد برگزار شد.

دکتر محمد مهدی برادران رییس هیات فوتبال استان در این نشست حسابی به شهردار و شورای شهر انتقاد کرد که بجای حمایت از ورزش مشهد حتی وسیله ایاب و ذهاب تماشاگران ورزشی را از آنها گرفتند.
وی تاکید کرد: مدیران غیر مشهدی اصلا دغدغه ای برای ورزش مشهد ندارند.
شورای شهر تماس گرفتم و گفتم برای تبریک این صعود حداقل یک بیانیه بدهید اما همان را هم دریغ کردند و من کم کم داشتم شک می کردم ما ورزشیها حتما یکطوریمان می شود.
وی حتی کار را بالاتر برد و با بیان اینکه متوسط سن فوت در مشهد 46 سال است، اظهار داشت: اگر واقعا مدیران استان دغدغه سلامت جامعه را دارند و برای مردم ارزش قائلند  باید در ورزش سرمایه گذاری کنند تا بتوانیم این رقم را تغییر دهند.
در این جلسه همچنین دکتر مجید خدایی مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد ایران با بیان اینکه ورزش خراسان به دلیل بی توجهیها دچار مشکلات فراوانی است، اذعان داشت: اگر امروز بخواهیم 10 ورزشکار شاخص ملی پوش از خراسان نام ببریم واقعا کار سخت و دشواری است زیرا زیرساختها برای ورزش قهرمانی در استان فراهم نیست.

وی تاکید کرد: درب ورود به ورزش قهرمانی در استان خراسان رضوی بسته شده است.
وی با بیان اینکه 170 هزار نفر بیمه شده ورزشی در استان داریم، اظهار داشت: آیا این 170 هزار نفر این قابلیت را ندارند که دغدغه نمایندگان مجلس شورای اسلامی باشند؟

این کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رشد بالای اعتیاد در جامعه را یک هشدار جدی و زنگ خطری برای مسوولان عنوان کرد و گفت: اگر اقدامات جبرانی و پیشگیرانه در این بخش انجام نشود، جامعه با مشکل مواجه می ‌شود که ورزش می‌تواند در این مسیر و در کنترل رشد اعتیاد نقش مهمی ایفا کند.
از نکات جالب توجه این نشست اهدا دوبنده تیم ملی خود از سوی مجید خدایی برای برادران بود. در پایان دو شخصیت ورزشی استان با هم عکس یادگاری گرفتند.

photo_2016-01-31_15-04-32

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *