صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / نتیجه نهایی داوری آثار «بهار فیروزه‌ای» اعلام شد+ اسامی برگزیدگان
طراحی سایت در مشهد

نتیجه نهایی داوری آثار «بهار فیروزه‌ای» اعلام شد+ اسامی برگزیدگان

پس از داوری‌های فشرده و دقیق تیم هفت‌نفره داوران فراخوان المان های نوروزی جشنواره بهار فیروزه‌ای، نتیجه نهاییاین داوری ها اعلام شد.
 
 پس از داوری‌های فشرده و دقیق تیم هفت‌نفره داوران فراخوان المان های نوروزی جشنواره بهار فیروزه‌ای، نتیجه نهاییاین داوری ها اعلام شد.
 
فراخوان المان های نوروزی که از سوم بهمن‌ماه برای حضور علاقه‌مندان منتشرشده بود، با حضور و همراهی پررنگ هنرمندان مواجه شد و با توجه به حجم بالای آثار رسیده، پس از سه روز بررسی و جمع‌بندی نهایی، آثار برگزیده مشخص شد.
 
بنابر اعلام داوران از میان آثار دریافتی که بالغ بر 1700 اثر بود 67  اثر انتخاب شده است.
 
آثار پذیرفته‌ شده در قالب محورهای موضوعی اعلام ‌شده شامل «مشهدالرضا علیه‌السلام؛ حریمی به وسعت یک شهر»، «خاطرات و سنت‌های بومی»، «سبک زندگی در خانواده ایرانی، اسلامی به‌مثابه کانون نشاط، آرامش و همدلی»، «داستان‌های ایرانی، قصه‌های قرآنی»، «محیط‌زیست مطلوب شهری»، «ایران اسلامی؛ پیشرو و مستقل» و «آزاد» طراحی و به دبیرخانه واصل ‌شده است.
 
آقایان محمدحسین نیرومند، حسین ششکلانی، حسین ماستیانی، محمدحسین جعفریان، عبدالحمید قدیریان، رضا خوراکیان و امیر خالقی که هرکدام از اساتید به نام عرصه‌های هنری همچون گرافیک، نقاشی، هنرهای تجسمی، حجم و همچنین از اساتید ادبیات، رسانه و ارتباطات هستند، کار داوری دو مرحله ای و دقیق آثار بهار 95 را به عهده داشتند.
 

بنابر اعلام دبیرخانه این جشنواره متعاقبا از هنرمندان آثار برگزیده برای شرکت در جلسات آنالیز و سایر مراحل اجرایی دعوت به عمل خواهد آمد.
 
دبیرخانه این جشنواره ضمن تبریک به برگزیدگان از همه هنرمندان و طراحانی که با ارسال آثار خود به این فراخوان به شور و شوق آن افزودند صمیمانه قدردانی می نماید.
 
در ادامه اسامی منتخبین در تصویر پیوست قابل مشاهده می باشد.
برای مشاهده تصویر واقعی بر روی آن کلیک نمایید.
Picture3
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *