صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر مشهد (دوره سیزدهم) / همراه با مشهدی ها در جشنواره فیلم فجر امسال/ این قسمت:نگاهی به 2 فیلم حامد بهداد
طراحی سایت در مشهد

همراه با مشهدی ها در جشنواره فیلم فجر امسال/ این قسمت:نگاهی به 2 فیلم حامد بهداد

جشنواره سیزدهم:  سی  چهارمین جشنوره فیلم فجر به زودی آغاز شده و با اندکی تاخیر در تاریخ ۱۷ بهمن ماه در مشهد گشایش می یابد.

در این بین سرویس جشنواره مشهد تریبون نگاهی خواهد داشت به مشهدی های حاضر در جشنواره فیلم فجر که به عنوان بازیگر، کارگردان یا سایر عوامل حضور دارند.

اینجا نگاهی داریم به حضور حامد بهداد که در دو فیلم ” نیمه شب اتفاق افتاد” و ” هفت ماهگی” به عنوان بازیگر حضور دارد.

فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» دومین ساخته تینا پاکروان در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. این فیلم روایتی خطی دارد و به گفته ی تینا پاکروان فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد»، حال و هوای تهران امروز و عشق‌های غیر متعارفی را دارد که در آن شکل می‌گیرد؛ عشق‌هایی که با تفاوت سنی‌های عجیب یا در طبقات اجتماعی متفاوت اتفاق می‌افتد.

nimeshabetefaghoftad11

حامد بهداد در این فیلم در کنار بازیگرانی همچون رویا نونهالی، گوهر خیراندیش، آتیلا پسیانی، شقایق فراهانی و ستاره اسکندری به ایفای نقش می پردازد.

حامد بهداد  در فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» نقش یک خواننده به نام حسین را بازی می کند.

تینا پاکروان درباره بازی حامد بهداد در فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» به سینما گفت:

“حامد بهداد اینقدر در این فیلم متفاوت ظاهر شده که همه از دیدن او حیرت زده می شوند. نقش حامد بهداد در «نیمه شب اتفاق افتاد» چهار وجه دارد که یک وجهش خوانندگی است. این فیلم گره هایی دارد که بازیگر باید به بهترین شکل در ان لحظات ایفای نقش کند. نکته مهم دیگر در مورد حامد بهداد این است که در «نیمه شب اتفاق افتاد» او یک جوان افسرده و گوشه گیر و خجالتی است و با توجه به شخصیت پر انرژی و برونگرایش شاید هیچ کس توقع این نقش را از او نداشته باشد.

هفت ماهگی فیلم دوم حامد بهداد در جشنواره

تازه ترین فیلم هاتف علیمردانی با عنوان “هفت ماهگی” بیشتر از ده روزی است که جلوی دوربین رفته است.

 باران کوثری و حامد بهداد بازیگران اصلی این فیلم هستند و فیلمبرداری آن در ساختمانی بازسازی شده در یوسف آباد انجام شده است.

تهیه کنندگی “هفت ماهگی” را منصور لشکری قوچانی تهیه کننده مشهدی سینمای ایران برعهده داشته و مطابق با گفته های خودش برآورد بودجه اش برای این پروژه حدود یک میلیارد تومان بوده است.

لشگری قوچانی در خصوص نقش بهداد در این فیلم گغته است: “حامد بهداد به زعم بسیاری از صاحب نظران که تاکنون این فیلم سینمایی را تماشا کرده اند یکی از بهترین و متفاوت ترین نقش های خود را بازی کرده است و من اطمینان دارم که جزو کاندیداهای دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد خواهد بود.”

“هفت ماهگی” داستانی در دل طبقه متوسط اجتماع ایران و تعارضات پیش روی این طبقه را به تصویر می کشد و واکنشهای آدمیان این طبقه نسبت به اتفاقات جامعه را تصویرسازی می کند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *