صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / زهرا بیک خراسانی دبیر کل جبهه وحدت زنان انقلاب اسلامی خراسان رضوی شد
طراحی سایت در مشهد

زهرا بیک خراسانی دبیر کل جبهه وحدت زنان انقلاب اسلامی خراسان رضوی شد

انتخابات دهم: جبهه وحدت زنان انقلاب اسلامی با حضور بانوان فعال فرهنگی، مذهبی و سیاسی اصولگرا خراسان رضوی در مشهد فعالیت خود را آغاز کرد.

اعضای این جبهه با رای گیری صورت گرفته زهرا بیک خراسانی را به عنوان دبیر کل این جبهه انتخاب کردند.

پس از پایان این جلسه دبیر جبهه وحدت زنان انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: این جبهه با حضور جمعی از بانوان اساتید، طلاب و دانشجویان حوزه علمیه و دانشگاه و فعالان فرهنگی مذهبی و سیاسی اصولگرا در استان خراسان رضوی و به ویژه مشهد مقدس تشکیل شده است.

زهرا بیک خراسانی افزود: جبهه وحدت زنان انقلاب اسلامی با حضور بیش از ۶۰ نفر از بانوان فعال مشهد و استان خراسان رضوی در حدود چهار ماه گذشته فعالیت خود را با برگزاری جلساتی به طور رسمی آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه رسالت اصلی ما از تشکیل این جبهه فعالیت متمرکز فرهنگی بانوان فعال در سطح استان است بیان کرد: رسالت کار ما فعالیت فرهنگی است اما با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات تا چند هفته آینده نامزدهای این جبهه برای حضور در انتخابات پیش رو را معرفی می کنیم.

دبیر جبهه وحدت زنان انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امروزه فعالیت بانوان در جامعه پراکنده و به صورت شخصی و یا تحت تشکل های مختلف است که تجمیع این بانوان می تواند فعالیت آن ها را در جامعه موثرتر کند.

وی تاکید کرد: وحدت و انسجام تشکل های بانوان و استفاده از ظرفیت و توانمندی بانوان فعال در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به عنوان اصلی ترین تشکیل جبهه وحدت زنان انقلاب اسلامی می تواند تاثیر مثبتی در حوزه بانوان داشته باشد.

بیک خراسانی با اشاره به فرمایش امام راحل مبنی بر اینکه «اگر زن های انسان ساز از ملت ها گرفته بشود، ملت ها به شکست و انحطاط خواهند رسید» گفت: این جبهه که با هدف الهی، انقلابی والگوپذیری از حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) در فضای اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و برای رسیدن به آرمان های مقام والای زن و خلق حماسه های جاودان پا به عرصه حضور گذاشته است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *