صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر مشهد (دوره سیزدهم) / همراه با مشهدی ها در جشنواره فیلم فجر امسال/ این قسمت: آبنبات چوبی رضا عطاران
طراحی سایت در مشهد

همراه با مشهدی ها در جشنواره فیلم فجر امسال/ این قسمت: آبنبات چوبی رضا عطاران

جشنواره سیزدهم: سی  چهارمین جشنوره فیلم فجر به زودی آغاز شده و با اندکی تاخیر در تاریخ 17 بهمن ماه در مشهد گشایش می یابد.

در این بین سرویس جشنواره مشهد تریبون نگاهی خواهد داشت به مشهدی های حاضر در جشنواره فیلم فجر که به عنوان بازیگر، کارگردان یا سایر عوامل حضور دارند.

اینجا نگاهی داریم به حضور رضا عطاران بازیگر محبوب مشهدی در فیلم آبنبات چوبی در بخش سوداری سیمرغ جشنواره که تنها فیلم وی در این دوره از جشنواره است.

آبنبات چوبی فیلمی به کارگردانی محمد حسین فرح بخش و با نویسندگی علی اصغری است. در این فیلم در کنار رضا عطاران بازیگرانی همچون سحر قریشی، هنگامه حمیدزاده، کریم امینی، نگار عابدی، صفا آقاجانی، شیوا طاهر، شقایق فراهانی و میلاد کی مرام به بازی می پردازند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که «آبنبات چوبی» مسائل جوانان و مشکلات تفاوت نسلی را بررسی می‌کند؛ اختلاف دیدگاه نسل قدیم و جدید درباره مشکلات خانواده و تاثیر جامعه بر جوانان امروزی محور اصلی این فیلم است.

abnabatchoobi2

از مهم‌ترين نکات «آب نبات چوبی» نقش متفاوت رضا عطاران است.
عطاران در این فیلم یک نقش جدی که بسیار متفاوت با تجربه قبلی او در این گونه نقش‌هاست بازی کرده است.

جالب اینجاست که فیلم خود رضا عطاران با نام ” دراکولا ” نتوانست نظر مثبت هیات انتخاب را جلب نماید ؛ با این حال وی یکی از متفاوت‌ترین و جدی‌ترین نقش‌هایش را در این فیلم بازی کرده است که قطعاً پتانسیل این را دارد با استقبال خوبی از سوی طرفداران این بازیگر روبرو شود .

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *