صفحه اصلی / جشنواره فیلم فجر مشهد (دوره سیزدهم) / حجت طباطبایی: بازسازی سینما آفریقا در هفته جاری به پایان می‌رسد
طراحی سایت در مشهد

حجت طباطبایی: بازسازی سینما آفریقا در هفته جاری به پایان می‌رسد

جشنواره سیزدهم: سرپرست امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز  جلسه ستاد برگزاری سیزدهمین جشنوراه فیلم فجر مشهد با اشاره به اینکه مقدمات لازم برای برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد فراهم شده است، تصریح کرد: با موافقت استاندار محترم و پیگیری‌های مدیرکل محترم ارشاد خراسان رضوی این دوره از جشنوراه با کیفیت بهتری نسبت به سالهای گذشته برگزار خواهد شد.
حجت طباطبایی اظهار کرد: ستاد برگزاری سیزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد را افرادی متخصص در حوزه‌های مختلف تشکیل می‌دهند و این موضوع باعث ارتقاء سطح کیفی این جشنوراه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه بازسازی سینما آفریقا در هفته جاری به پایان می‌رسد، خاطر نشان کرد: برگزاری جلسه با مدیرکل فرهنگ و ارشاد و اسلامی خراسان رضوی و استاندار محترم از برنامه‌های این ستاد برای انسجام بیشتر است.
سرپرست امور سینمایی، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ایجاد کردن شور و نشاط لازم برای حضور پر شور مردم را یکی از اهداف اصلی این جشنواره دانست و گفت: باید همه مجموعه‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان شرایطی را فراهم کنند که جشنوراه فیلم فجر مشهد به بهترین شکل ممکن برگزار شود.
در ادامه این جلسه اعضای کمیته‌های مختلف این ستاد به بیان دیدگاه‌های خود در حوزه‌های گوناگون پرداختند.
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *