صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / محسنی ثانی بیان کرد: لزوم پیگیری ویژه برای جذب بودجه مصوب زیارت و حاشیه شهر مشهد
طراحی سایت در مشهد

محسنی ثانی بیان کرد: لزوم پیگیری ویژه برای جذب بودجه مصوب زیارت و حاشیه شهر مشهد

محمد رضا محسنی ثانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی به خبرنگارما گفت: شهر مشهد با توجه به وجود بارگاه منور رضوی به عنوان یک کلانشهر مذهبی در جایگاه شایسته خود قرار نگرفته است، در مجاورت این امام بزرگوار می توانیم در جذب توریست زیارتی بهتر عمل نماییم اما متاسفانه تاکنون در این بخش عنایت ویژه ای صورت نگرفته است.

وی افزود: در گذشته با توجه به پیگیری هایی که انجام دادیم مصوبه ای در دولت جهت اختصاص 1000 میلیارد تومان بودجه زیارت به شهر مشهد در طول 5 سال تصویب شد تا تامین کننده زیرساخت های زیارتی و خدمات رسانی به سیل عظیم زائران مشهد الرضا باشد اما متاسفانه تاکنون تنها یک دهم مبلغ مذکور اختصاص یافته که این امر نیاز به پیگیری ویژه دارد.

فرماندار سابق مشهد بیان کرد: بخش حاشیه شهر مشهد از هویت شهری برخوردار نیست و این امر از دغدغه های مهم ما می باشد و باید این جمعت ساکن در حاشیه شهر را با ارائه خدمات مطلوب به رسیدن به هویت شهری نزدیک نماییم.

ثانی گفت: برای هویت بخشی به حاشیه شهر مشهد 1160 میلیارد تومان برنامه ریزی شده اما متاسفانه در بودجه 95 تنها 60 میلیارد تومان اختصاص پیدا کرده است یعنی ما 1100 میلیارد تومان دیگر نیاز داریم و این امر نیازمند پیگیری است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *