صفحه اصلی / ورزشی / بسکتبال / ریباند ناکام حاتمی: ثامن مشهد باخت، باخت و باخت
طراحی سایت در مشهد

ریباند ناکام حاتمی: ثامن مشهد باخت، باخت و باخت

تیم بسکتبال ثامن مشهد روز گذشته در هفته بیست و یکم بسکتبال لیگ برتر  90 بر98 مغلوب میهمان ته جدولی اش شهرداری تبریز شد!
شکست های پیاپی این روزهای ثامن مشهد دیگر جای توجیهی برای کادر فنی تیم باقی نمی گذارد.بسیاری از کارشناسان بسکتبال قبل از تغییر و تحول و با شناختی که از شرایط باشگاه ثامن داشتند، احتمال ناکامی تیم فنی جدید را پیش بینی می کردند.
ثامن در ابتدای فصل تقریبا با روند با ثباتی پیش میرفت تا اینکه با شکست تیم های قدرتمند و متمول نگاه ها را به سوی خود جلب کرد و انتظارات عمومی برای ادامه این شگفتی ها دو چندان شد غافل از اینکه بضاعت ثامن بیش از این نیست و همین نتایج خوب قطعا ثمره تلاش، غیرت و جنگندگی بازیکنان بی ادعا و مدیریت  صاحبیان در کنترل فنی بازیکنان بوده است.
مهدی صاحبیان پس از جدایی، بالا رفتن توقع مردمی و مسئولان را بعد از پیروزی های ابتدای فصل را یکی از دلایل افت فنی تیمش عنوان کرده بود و اینک با گذشت زمان حقانیت سخنان وی به اثبات رسید.
در اینکه مهران حاتمی جزء مربیان با دانش و بزرگ ایران است شکی نیست اما سوالی که برای علاقمندان مطرح می باشد اینست که آیا این انتخاب با توجه به بضاعت ثامن مناسب بوده است یا خیر؟
کارنامه حاتمی وحضور موثر وی در عرصه ملی و باشگاهی، توجه هواداران بسکتبال را  به ثامن معطوف ساخته بود وهمگان بر این باور بودند با انتخاب وی شرایط متفاوت خواهد شد و ثامن سری در سرها بالا می آورد و بار دیگر روزهای خوبی برای بسکتبال استان به ارمغان می آید،اما با گذشت چندین هفته کسب نتایج ضعیف و شکستهای متوالی بالا امیدهای ثامن را حتی برای بقاء بسیار کمرنگ نموده است.
سرویس ورزشی مشهد تریبون به زودی با کارشناسان بسکتبال استان گفتگوهایی در همین مبحث انجام خواهد داد و عملکرد مربیان سابق و فعلی تیم بسکتبال ثامن را مورد نقد و بررسی قرار می دهد.

یونس مسعودی

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *