صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / تحریم و سانسور نطق دیمه کار توسط رسانه های شهرداری مشهد
طراحی سایت در مشهد

تحریم و سانسور نطق دیمه کار توسط رسانه های شهرداری مشهد

گروه مدیریت شهری: دیروز سه شنبه ۲۹ دی ماه ۱۳۹۴ نود و هشتیمن جلسه علنی شورای شهر مشهد در دوره چهارم در تالار شهر برگزار گردید.

در این جلسه دیمه کار در نطقی انتقادی مواضع خود را نسبت به لایحه خدمات شهروندی و فروش قبر در اطراف حرم رضوی بیان کرد که این نطق جنجال زیادی به پا کرد.

این نطق در خبرگزای های ایسنا، ایرنا و سایت مشهد تریبون انعکاس خوبی داشت و همچنین امروز روزنامه خراسان آن را به طور کامل منتشر کرد.

در این بین جای قدردانی از روابط عمومی شورای شهر دارد که عین نطق دیمه کار را مانند سایر نطق ها در سایت شورا منتشر کرد اما متاسفانه رسانه های شهرداری مشهد به دلیل انتقاد دیمه کار برخوردی غیر حرفه ای در انعکاس آن داشتند.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد که نطق اعضای شورای شهر را همواره منتشر کرده است، در برخوردی کاملا عجیب این نطق را نادیده گرفته و حتی چند خط ابتدایی سخنان دیمه کار که خیلی هم انتقادی نبود را منتشر نکرده است، انگار نه انگار که اصلا کسی نطق داشته است!

همچنین روزنامه شهرآرا امروز با سانسور به استقبال سخنان دیمه کار رفته است به طوریکه بخش پایانی سخنان دیمه کار که با انتقاد از مصوبه شورای شهر برای فروش قبر در اطراف حرم رضوی بود را منتشر نکرده است.

حال باید پرسید که چرا روزنامه ای که خود را روزنامه مردم مشهد می داند سخنان نماینده مردم را سانسور می کند و یا پرسید چرا پایگاه اطلاع رسانه شهرداری مشهد که با هزینه بالایی از بیت المال و از پول مردم همین شهر اداره می شود، نسبت به نطق های اعضای شورای شهر سلیقه ای عمل می کند؟

همچنین لازم به ذکر است پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد آن بخش از سخنان انتظاری هروی که در صحن علنی، روابط عمومی شهرداری و شورا را دارای ضعف دانسته بود و در خصوص تعامل رسانه ها صحبت کرده بود را منتشر نکرد.

Picture1

Picture2

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *