صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / نطق طوفانی دیمه کار شورای شهر را به هم ریخت/ سهیلی: توهین شده/فیاضی: توهین نشده
طراحی سایت در مشهد

نطق طوفانی دیمه کار شورای شهر را به هم ریخت/ سهیلی: توهین شده/فیاضی: توهین نشده

گروه مدیریت شهری: امروز سه شنبه 29 دی ماه 1394 نود و هشتیمن جلسه علنی شورای شهر مشهد در دوره چهارم در تالار شهر برگزار گردید.

در نطق پیش از دستور این جلسه دیمه کار عضو شورای شهر مشهد انتقادات فراوانی را به مصوبات شورای شهر و مدیریت شهری وارد نمود به طوریکه پس از اتمام نطق وی در جلسه تنش بالایی در گرفت.

پس از پایان این نطق، سهیلی گفت: طبق ماده 44 آیین نامه اگر به اشخاص حقوقی و حقیقی در جلسه توهین شود، آنها حق دارند به مدت 10 دقیقه از خود دفاع کنند.

وی افزود: عباراتی نظیر سرکیسه کردن مردم و بضاعت ضعیف درست نیست و برای رعایت کردن حقوق اشخاص باید به افراد وقت پاسخ دهی داده شود.

سرویها همچنین گفت: بین همه اعضا یک میثاقی وجود دارد و آن این ایست که نظرات مخالف و موافق قبل از مصوبات است و اگر جیزی مصوب شد باید همه حمایت کنند، لذا همه باید اکثریت را در نظر بگیرند.

همچنین عامری فرد بیان کرد: ما یک جمع شورایی هستیم و باید به نظام شورایی احترام بگذاریم، احترام به مصوبات شورا احترام به تک تک اعضا و نمایندگان مردم است لذا باید اخلاق اسلامی را رعایت کنیم و از ریاست جلسه می خواهم به اشاخصی که به آنها توهین شده است باید وقت دفاع داده شود.

نخعی راد نیز گفت :به من توهین شده است و من در همین جلسه وقت می خواهم که دفاع کنم.

صاحبی همچنین اذعان داشت: ایشان در شورا وقت نمی گذارد و فقط نق می زننند و انتقاد می کنند و تمام وقت شورا را این آقا گرفته است.

فیاضی در این جلسه گفت: در نطق ایشان اسم هیچ فردی برده نشده است و توهینی اتفاق نیفتاده است.

گفتنی است دیمه کار دراین جلسه مطالبی انتقادی درخصوص فروش قبر توسط مدیریت شهری و ضعف مصوبات اشاره کرد و انتظاری هروی رئیس شورای شهر اعلام کرد که افرادی که طبق ماده قانونی می خواهند پاسخ بدهند برای جلسه بعد وقت بگیرند.

لازم به ذکر است متن نطق دیمه کار به زودی منتشر می شود.

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. خدا خیر بده آقای صاحبی رو که حرف حق زده، واقعا این آقا کجاس؟ چرا هیچ وقت نیس؟ چرا تو جلسات کمیته نظارتی نیس؟ هماهنگی نیس؟ علنی نیس؟ جالبه تو جلسه علنی قبلی برای آرامستان ها هم نبود…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *