صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / دیمه کار: با فروش قبر در اطراف حرم رضوی جهانیان ما را به سخره می گیرند
طراحی سایت در مشهد

دیمه کار: با فروش قبر در اطراف حرم رضوی جهانیان ما را به سخره می گیرند

محمدرضا دیمه کار روز سه شنبه در نطق پیش از دستور جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: این شهر به عنوان پایتخت معنوی کشور نسبت به سایر کلانشهرها ویژگی های ممتازتری دارد و مدیریت آن نیز باید متفاوت از سایر کلانشهرها باشد.
وی افزود: این در حالی است که مدیریت شهری این کلانشهر در بسیاری موارد از دیگر کلانشهرهای کشور ضعیف تر است.
وی با بیان اینکه مدیریت شهری مشهد باید در اجرای شیوه های نوین برای کسب درآمد پایدار در کشور پیشتاز باشد اظهار کرد: مدیریت شهری این کلانشهر به الگو برداری از سایر کلانشهرها پرداخته و شیوه نوینی برای کسب درآمد پایدار طراحی نکرده است.
دیمه کار با تاکید بر اینکه مدیریت شهر مشهد باید در طراز پایتخت معنوی کشور و پایتخت فرهنگی جهان اسلام باشد گفت: شهر فروشی و اتکا به فروش تراکم برای اداره شهر، ابتدایی ترین شیوه کسب درآمد است که به فکر کم تجربه ترین مدیران شهری نیز می رسد.
وی افزود: مدیریت شهری باید از خواب بیدار شود و به جای اداره شهر از محل افزایش عوارض و کمک های مردمی به فکر منابع پایدار درآمد باشد.
وی ادامه داد: شهرداری مشهد هم اکنون در ادامه سیاستهای خود در کنار شهر فروشی با ارائه لایحه دریافت بهای خدمات شهروندی به شورا به فکر خالی کردن جیب مردم است.
عضو شورای اسلامی مشهد گفت: فروش قبر در اطراف حرم مطهر رضوی نیز از ضعیف ترین پروژه هایی است که توسط شهرداری قرار است عملیاتی شود و با این اقدام جهانیان ما را به سخره خواهند گرفت.
وی افزود: اگر این آسیبها و مصوبات مورد تدبیر قرار نگیرد آبرویی برای شهر مشهد به عنوان پایتخت معنوی کشور باقی نخواهد ماند.
وی اظهار کرد: هم اکنون بی کفایتی و سوء مدیریت در اداره کلانشهر مشهد به تحریم ها و شرایط اقتصادی نسبت داده شده و فرصتهای طلایی این کلانشهر نادیده گرفته می شود.

منبع ایرنا خراسان رضوی

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. از ضعیف ترین پروژه ها نه، دقیقا خود ضعیف ترین پروژه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *