صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال / رضا حقیقی شاندیز؛ از پیام مشهد تا سوفان بوری تایلند
طراحی سایت در مشهد

رضا حقیقی شاندیز؛ از پیام مشهد تا سوفان بوری تایلند

رضا حقیقی شاندیزی با 194 سانتی متر قد فوتبالیستی است که بهمن 67 در مشهد متولد شد و پس از بازی در تیم پیام مشهد به فجرسپاسی و سپس به باشگاه مطرح پرسپولیس نقل مکان کرد.
حقیقی که توسط کارلوس کی روش برای جام جهانی برزیل به تیم ملی دعوت شد و حتی در این جام بازی کرد، پس از پرسپولیس به پدیده مشهد پیوست و بعد از آن در یک ماجرای پیچیده پس از انعقاد قرارداد با چند تیم به هر شکل ممکن به صبای قم پیوست.
این روزها رضا حقیقی این فوتبالیست مشهدی از صبا جدا شده و در قبال دستمزد 350 هزار دلاری تیم سوفان بوری به تایلند رفته است.
بازیکنی که روزی بهترین بازی ها را در پرسپولیس انجام داد و در جام جهانی بازی کرد حال به لیگ تایلند رفته است اما او همچنان امیدوار است.
او که خیلی زود به اوج رسید و خیلی زود هم از اوج فاصله گرفت، شاید به دلیل نداشتن یک راهنمای خوب در فوتبال نتوانست مدارج ترقی را طی کند و اگر اینگونه می شد او می توانست به حقش در فوتبال برسد.
حقیقی به خبرنگار ما می گوید: به هر حال اتفاق خوبی برای من است که توانست لژیونر شوم.این اتفاق کمک می کند که در فوتبال بیشتر شناخته شوم.من تمام تلاشم را می کنم تا هر توانایی که دارم را از خودم نشان بدهم.
وی افزود: من حرف های زیادی در سینه دارم که آنها را به زودی مطرح می کنم.اما باید بگویم وقتی که از صبا بیرون آمدم کسی اصلا نپرسید رضا کجاست؟کسی نگفت دارد چه کار می کند؟اصلا کسی دستم را نگرفت.به همین دلیل آمده ام و می خواهم خیلی چیزها را ثابت کنم.
برای رضا حقیقی این فوتبالیست خوب شهرمان آرزوی موفقیت داریم.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *