صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / دبیر ستاد استقبال از بهار 95 مشهد منصوب شد
طراحی سایت در مشهد

دبیر ستاد استقبال از بهار 95 مشهد منصوب شد

گروه مدیریت شهری: با حکمی از سوی وحید جلیلی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد، میثم مرادی بیناباج دبیر ستاد جشنواره بزرگ «بهار فیروزه ای» (مجموعه فراخوان های فرهنگی استقبال از بهار 95) استقبال از بهار سال 95 مشهد شد.
متن این ابلاغ به شرح ذیل است:
بهار، این نشان روشن و لطف و قدرت الهی، علاوه بر آن که نو کننده جان و جهان است، فصل باشکوه حضور زائران ملی و بین المللی در مشهد مقدس، این پایگاه معنویت ناب اسلامی و پایتخت همیشگی فرهنگی و معنوی ایران و جهان اسلام است. این فرصتی بزرگ و ارزشمند برای تجسیم و ترسیم سیمای ارزش هایی است که مشهدالرضا علیه السلام طلایه دار آن بوده و هست.
با سپاس از مجموعه هنرمندان، مدیران و ایده پردازانی که در سال های گذشته سنت حسنه استقبال از بهار را بنیان گذاشته و خلاقانه توسعه بخشیدند و با عنایت به سوابق مدیریتی و هنری جنایعالی، مسئولیت دبیری ستاد جشنواره بزرگ «بهار فیروزه ای» (مجموعه فراخوان های فرهنگی استقبال از بهار 95) بر عهده جنابعالی قرار می گیرد تا با تحقق پیش بینی های انجام شده برای روز آمدسازی این مسیر، تلاش خود را برای پیوند هرچه بیشتر این فرصت فرهنگی با ظرفیت های وسیع مردمی، نخبگانی و هنری مصروف دارید.
علاوه بر مشارکت طلبیدن هرچه بیشتر مردم، ضروری است توسعه محتواها، قالب ها و سازوکارهای استقبال از بهار و گسترش دامنه هنرمندان دخیل در این حرکت ارزشمند و شورآفرین ، برای تقویت هویت دینی و انقلابی مخاطبان و تاکید بر هویت فرهنگی، تمدنی و جهانی مشهد مقدس، مورد اهتمام قرار گیرد.
همه مدیریت های معاونت فرهنگی و اجتماعی حداکثر همکاری را در انجام وظایف محوله مبذول خواهند داشت.
امید است در ذیل توجهات امام رضا علیه السلام در پیشبرد این اهداف موفق باشید.

وحید جلیلی
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *