صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / فیاضی:با یک شیب ملایم می خواهند استقبال از بهار را تعطیل نمایند
طراحی سایت در مشهد

فیاضی:با یک شیب ملایم می خواهند استقبال از بهار را تعطیل نمایند

گروه مدیریت شهری: سید جلال فیاضی عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد در گفت و گویی اختصاصی به خبرنگار مشهد تریبون گفت: به طور کلی رابطه هنرمندان و شهرداری در خصوص زیباسازی شهری قطع شده است.

وی افزود: با این اوصاف به عقیده من در خصوص استقبال از بهار اتفاقی نخواهد افتاد و به نظر من با یک شیب ملایم می خواهند استقبال از بهار را تعطیل نمایند.

فیاضی در پاسخ به این سوال که نظر شما در خصوص عدم انتشار فراخوان استقبال از بهار 95 تا این لحظه چیست، تصریح کرد: این اوضاع خیلی بدتر است و قطعا کارهای سفارشی و عدم مشارکت عمومی هنرمندان باعث فساد خواهد شد و اصلا کار درستی نیست.

گفتنی است مدیریت امور هنری شهرداری مشهد هرساله تا پیش از دی ماه فراخوان عمومی استقبال از بهار را منتشر می کرد اما امسال تاکنون نه تنها این فراخوان منتشر نشده است، بلکه در تماس برخی از هنرمندان برجسته شهر با مشهد تریبون زمزمه های کارهای سفارشی و عدم به کارگیری عموم هنرمندان به گوش رسیده است.

لازم به ذکر است چند روز پیش یکی از معاونین شهردار سابق مشهد در مطلبی با تیتر” هنر سفارشی، فراخوان فرمایشی” در سایت هنر مشهد و شبکه های اجتماعی از وضع موجود انتقاد کرده بود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *