صفحه اصلی / ورزشی / والیبال / یادداشتی بر حواشی این روزهای والیبال مشهد/از نتایج ضعیف ثامن تا اعتراض های قوچان نژاد
طراحی سایت در مشهد

یادداشتی بر حواشی این روزهای والیبال مشهد/از نتایج ضعیف ثامن تا اعتراض های قوچان نژاد

دربین رشته های ورزشی تیمی و توپی بی شک والیبال از کم حاشیه ترین و جذاب ترین رشته ها در دنیا شناخته می شود. درحضور کشورهای صاحب نامی همچون لهستان، ایالات متحده، فرانسه و…چند صباحی است که کشورمان ایران نامی برای خود درمیان این ابرقدرتهای والیبالی دست و پا کرده است.
حضور بازیکنان ملی پوش در لیگهای داخلی و خارجی بر جذابیت های این رشته پرهوادار در کشور افزوده است.
اما در میان هیاهو و تبلیغات گسترده نکته ای منفی خاطر علاقمندان را مخدوش ساخته است.
بداخلاقی هایی که شروع کننده آن کاپیتان تیم ملی کشورمان بود.
اعتراض های مکرر به نحوه قضاوت داوران و کرکری خواندن با بازیکنان حریف در حین انجام مسابقه اینک به یک اپیدمی در والیبال کشور تبدیل شده است .حواشی فراوان و حساس نمودن مسابقات توسط مسئولین فنی و مدیران باشگاهها و ایجاد استرس و فشار روانی روی سکوها جایی که حتی لیدرها هم برای رعایت منش اخلاقی توجیه نشده اند، از آسیب های قابل تامل این روزهای والیبال کشور و مشهد است.
عصر دیروز و در بازی تیمهای ثامن الحجج و بانک سرمایه اتفاقاتی افتاد که بسیار جای تاسف داشت.
اخراج دوبازیکن میهمان و تنش هایی که بین بازیکنان دوتیم وجود داشت جو سالن و فضای حاکم بر بازی را شدیدا تحت تاثیر قرار داده بود.حواشی روزهای اخیر ثامن و موضع گیری سرمربی این تیم مقابل مسئولین هیات والیبال استان هم مزید بر علت شد تا بیش از بیش تمرکز بازیکنان و کادر فنی در این دیدار مهم از بین برود.
قوچان نژاد که سالها حضور در سطح اول والیبال کشور را دارد، بعد از بازی وقفه های ایجاد شده در بازی توسط بازیکنان حرفه ای و ملی پوش بانک سرمایه را دلیل ناکامی در تیمش می داند! جای تعجب است !پس جایگاه ایشان به عنوان سرمربی چه می شود ؟در این لحظات و شرایط حساس چه کسی می باید از استرس ها و ناهماهنگی های موجود در بین بازیکنان بکاهد؟
وی که بعد از جدایی از والیبال مشهد در فصل گذشته مشکلات فنی در تیم میزان را به صراحت بیان می نمود اینک خود در وضعیتی مشابه قرار گرفته است.
در هرصورت شکستی دیگر در کارنامه نماینده خراسان در لیگ برتر والیبال کشور رقم خورد. امید است با بررسی بیشتر و دقت عمل مناسب عوامل مدیریتی و فنی این تیم مردمی، نتایج بهتری را کسب کند و زمینه را برای جذب مشتاقان بیشتری برای حمایت تیم شهرمان فراهم آورند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *