صفحه اصلی / سینما / سرابی به معاون انجمن سینمای جوان کشور پیشنهاد داد: جشنواره های بین المللی را مشهد برگزار کنید
طراحی سایت در مشهد

سرابی به معاون انجمن سینمای جوان کشور پیشنهاد داد: جشنواره های بین المللی را مشهد برگزار کنید

سرویس سینما: سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی در دیدار با مهربان فرهودی معاون اداری و مالی انجمن سینما جوان ایران گفت:  استان خراسان رضوی به دلیل ظرفیت شایسته در عرصه فرهنگ و هنر از دیرباز مورد توجه بوده به طوری که حضور تعداد کثیری از هنرمندان عرصه سینما و تئاتر گواهی بر این مدعاست .

وی ادامه داد: باید بیش از گذشته در راستای اقتصاد پویا گام برداشت تا جامعه اصحاب فرهنگ و هنر ضمن تاثیرگذاری خود در عرصه هنر بتواند معیشت خود را تامین کنند .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: انجمن سینمای جوان ،یکی از همین مصادیق هستند که ضمن آنکه در راستای کار تخصصی حرکت می کنند به عنوان تشکل موفقی درجامعه فعالیت می کنند .

سرابی افزود: انجمن سینمای جوان نامی آشنا درعرصه سینمای کشور است و با ظرفیت شایسته خود می تواند بهترین مجموعه برای مقوله اقتصاد فرهنگ و هنر باشد که گزارش عملکرد دفاتر گواه براین مدعاست.

وی افزود: باید هماهنگی بین دفاتر و نمایندگی ها و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان ها تقویت شود تا دفاتر به عنوان بازوی موفق درعرصه فرهنگ و هنر فعالیت کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: استان خراسان رضوی دارای سی شهرستان با شاخص ها و ظرفیت های متفاوت که ضروری است نگاه ویژه به این استان و شهرستان های آن داشت.

وی در پایان تاکید کرد : اگر زمینه برای انجمن مهیا است از فرصت رویداد پایتخت فرهنگ اسلام در سال ٢٠١٧ که برای نظام در حوزه دیپلماسی ظرفیت خوب و شایسته فرهنگ و هنر است بهره بگیریم و درصورت امکان جشنواره های بین المللی را مشهد برگزار کنید چرا که مشهد ظرفیت خوبی برای میزبانی دارد .

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *