صفحه اصلی / ورزشی / گلزنی زامهران و پیروزی سیاه جامگان + گزارش حواشی بازی
طراحی سایت در مشهد

گلزنی زامهران و پیروزی سیاه جامگان + گزارش حواشی بازی

گروه ورزشی: سیاه جامگان مشهد در آخرین دیدارخانگی در نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس عصر امروز میزبان استقلال اهواز بحران زده بود و در نهایت با نتیجه 2 بریک به پیروزی رسید.

 فرهاد کاظمی در این دیدار با  ترکیبی متفاوت تیمش را به میدان فرستاد وعدم هماهنگی بازیکنان جدید با سایر بازیکنان به وضوح قابل تشخیص بود.

 در دقایق ابتدایی توپ بیشتر در میانه میدان بین دو تیم رد و بدل می شد و جز یک شوت از راه دور که سوسه آلاگی بازیکن گامبیایی سیاه جامگان آن را به موقعیت تبدیل کرد، فرصت آنچنانی بر روی دروازه ها ایجاد نشد، هرچند تلاش مشهدی ها برای رسیدن به گل و شتابزدگی آنها مانع ایجاد موقعیت های صد درصد می شد اما برتری نسبی در نیمه اول با سیاه جامگان بود.

 در نیمه دوم و در دقیقه 55 سوسه آلاگی مهاجم آفریقایی سیاه جامگان که جایگزین رضا عنایتی محروم شده بود گل اول بازی را با یک بغل پا و با جای گیری مناسب به ثمر رساند تا نیمکت میزبان از فرط خوشحالی به وسط زمین بیایند.

در ادامه سیاوش بختیاری زاده که سرمربیگری تیم متلاشی و بی کیفیت استقلال اهواز را با ریسک بالا پذیرفته بود دست به تعویضی زد که نتیجه ای در برنداشت.در آنسوی میدان کاظمی با اضافه کردن زامهران به خط حمله برتوان تهاجمی تیمش افزود و این بازیکن سرعتی و باهوش در دومین لمس توپ جدی خود گل دوم تیمش را به ثمر رساند.بعد از این گل  بود که حریف کمی درگیرانه تر و بی مهاباتر بازی را دنبال کرد و در دقیقه 89 و با اشتباه خط دفاعی سیاه جامگان توسط حمطه خضیراوی به تک گل خود رسید.

 درحاشیه:

 -نیروهای آتشنشانی در ابتدای بازی حضور نداشتند و در دقایق پایانی نیمه اول در ورزشگاه حاضر شدند.

 -مهدی برادران رئیس هیات فوتبال خراسان پس از ورود به ورزشگاه با تشویق تماشاگران حاضر مواجه شد.

 -در دقایق پایانی بازی سهیل مهدی، مسئول تهرانی برگزاری بازی به عکاسانی که در گوشه زمین استقلال اهواز مستقر بودند برای حفظ فاصله  شان با زمین،ت ذکر داد که به واکنش عکاسان و ترک زمین توسط آنها انجامید.

 -نزدیک به 300نفر از نزدیک این بازی را تماشا کردند.

 -محمدرضا مهدوی بازیکن سابق تیم ملی از جایگاه ویژه این بازی را تماشا می کرد به نظر می رسد وی در آینده به کادر فنی سیاه جامگان اضافه خواهد شد.

 -سوسه آلاگی، اولو کورده، کیل کنویا و مهدی جعفر پور بازیکنان جدید سیاه جامگان در ترکیب این تیم حضور داشتند.

 -محمد اسماعیل نظری مدافع استقلال اهواز درپی دریافت کارت زرد دوم در دقیقه 93 از بازی اخراج شد.

 -مکی شریفی و عادل کلاه کج در پایان بازی و با برخورد زشت و زننده با کادر داوری با کارت قرمز داور مواجه شدند.

یونس مسعودی

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *