صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / منیره صبوری: باید چهره افراط از مشهد برداشته شود و این رمز توسعه شهر است
طراحی سایت در مشهد

منیره صبوری: باید چهره افراط از مشهد برداشته شود و این رمز توسعه شهر است

انتخابات دهم: عصر امروز جلسه ای انتخاباتی در دفتر حزب کارگزاران مشهد با حضور محمد رهیم رهنما، حسن رسولی، منیره صبوری و فرزین رئیس ستاد انتخاباتی مجمع مشورتی اصلاح طلبان  برگزار شد.

در این جلسه منیره صبوری گفت: برخی خانم ها با عنوان رای به زنان وارد عرصه انتخاب شده اند و خیلی ها در این خصوص موضع گرفته اند اما برای شروع هر تغییری  یک نقطه عطفی باید رقم بخورد.

وی ضمن بیان اینکه در 30 سال گذشته بارها از مشارکت زنان سخن به میان آورده شده است، اذعان داشت: زنان در طول سال های گذشته در عرصه های مدیریتی و دانشگاهی توانمندی های خود را ثابت کرده اند و حال در مرحله تثبیت خود در جامعه هستند و اینجاست که عده ای موضوع سهمیه زنان را مطرح کردند.

صبوری خاطر نشان کرد: حضور زنان در ابعاد مختلف یک ضرورت است و این یک اقدام ایجابی است.

وی تصریح کرد: امروز دیگه خانواده با محوریت زن وجود ندارد بلکه محوریت مرکبی از مرد و زن دارد و قطعا جامعه هم دیگر تنها بر محوریت مرد نیست و زنان نقش دارند، امروز جامعه ما باید از حضور گسترده زنان در عرصه انتخابات خیلی خوشحال باشد و در این میان خراسان رضوی رتبه سوم کشور در ثبت نام زنان در انتخابات مجلس را دارد.

صبوری ادامه داد: مشهد شرایط مهم و ویژه ای دارد، باید چهره افراط از مشهد برداشته شود و این رمز توسعه شهر است و اگر غیر از این باشد به جایی نمی رسیم، کسانی که نمی توانند در گفتار و رفتار عقلانیت نشان دهند  قطعا نمی توانند نماینده خوبی باشند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *