صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / آرین منش: نظام برای امثال من هزینه های زیادی کرده است/ مجلس باید به دور از افراط و تفریط باشد
طراحی سایت در مشهد

آرین منش: نظام برای امثال من هزینه های زیادی کرده است/ مجلس باید به دور از افراط و تفریط باشد

انتخابت دهم: جواد آرین منش نماینده ادوار مشهد در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: اقدامات بسیار مهم و مفیدی پس از پیروزی انقلاب در کشور ما رخ داده است اما کارهای بسیاری هنوز صورت نگرفته و بر روی زمین مانده است.

وی افزود: ما در حال حاضر در جامعه با آسیب های جدی در حوزه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مواجه هستیم و از مشکلاتی مانند وجود 3/5 میلیون بیکار،  بیش از 2 میلیون موتاد، رکود اقتصادی و عدم تحقق اهداف فرهنگی مواجه ایم و همچنین کشور از یک طرف به دنبال توسعه ارتباطات با دنیا می باشد و از طرفی باید اقتصاد را خودکفا نماییم لذا در یک چنین مقطع مهمی افرادی که دارای سوابق و تجربیات و پیشینه مدیریتی مناسب هستند باید به میدان بیایند که درک دقیقی از شرایط داشته باشند و بتوانند با بهره گیری از تجربیاتشان گام های مثبتی را بردارند.

نائب رئیس سابق کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: بنده 20 سال تجربه مدیریت در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و آموزشی و 8 سال تجربه نمایندگی دارم و تصور می کنم نظام برای افرادی نظیر بنده هزینه های زیادی کرده است و ما هم نسبت به مردم دین داریم، لذا این توانایی ها را باید در جاهایی مانند مجلس ارائه کنیم و خود را در معرض تصمیم مردم بگذاریم.

آرین منش خاطر نشان کرد: در شرایط حساس کنونی کشور ما نیازمند مجلسی کارآمد، متخصص و متعهد و به دور از  حاشیه و افراط و تفریط دارد.

وی اذعان داشت: بنده به مردم توصیه می کنم برای آرامش در کشور و جلوگیری از اصل قرار گرفتن مسائل سطحی به عنوان مسائل اصلی و برای رسیدگی خاص به مشکلات مردم به افرادی رای دهند که از افراط و تفریط به دور هستند.

گفتنی است این مصاحبه در هنگام ثبت نام کاندیدا گرفته شده است.

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. جناب نایب رییس سابق کمیسیون فرهنگی مجلس!
    وجود افرادی مثل شما به عنوان تصمیم گیران فرهنگی بوده که به گفته خودتون الان جامعه با آسیب های جدی در حوزه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مواجه شده و از مشکلاتی مانند وجود ۵/۳ میلیون بیکار، بیش از ۲ میلیون معتاد، رکود اقتصادی و عدم تحقق اهداف فرهنگی رنج میبره…
    بجای احساس دین به مردم، یکم احساس شرمندگی کنید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *