صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / امینی خبر داد: تیراژ کتاب در خراسان رضوی به 5 میلیون نسخه رسید
طراحی سایت در مشهد

امینی خبر داد: تیراژ کتاب در خراسان رضوی به 5 میلیون نسخه رسید

سرویس کتاب: معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت : در هشت ماه نخست سال تیراژ کتاب در خراسان رضوی به ٥میلیون نسخه رسید.
یوسف امینی معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان این که شمارگان کتاب در استان به مرز ٥میلیون رسید اظهارکرد: از ابتدای سال جاری شمارگان کتاب در خراسان رضوی  ٤میلیون و نهصدو نودو سه هزار و ٣٥٦ بوده است .
وی ادامه داد: در هشت ماهه نخست سال هزار و ٩٥١ عنوان در استان خراسان رضوی چاپ شده است که در مقایسه با سال گذشته ١٥/١درصد رشد را نشان می دهد .
وی گفت: بیشترین شمارگان به موضوع کلیات تعلق دارد و موضوع دین، ادبیات، علوم کاربردی، کودک و نوجوان و علوم پایه و کمک درسی به ترتیب بشترین شمارگان را در استان به خود اختصاص داده اند .
امینی اظهار داشت: انتشارات به نشر با چاپ ١٤٩ عنوان کتاب، بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی با ٩٦ عنوان، سخن گستر با ٧٥ عنوان، انتشارات عروج اندیشه با ٦٧ عنوان و انتشارات ضریح آفتاب با ٦١ عنوان بیشترین عناوین را در هشت ماهه گذشته به خود اختصاص داده اند.
  امینی تصریح کرد: کتابهای آموزش روخوانی قرآن کریم از انتشارات جامعه قاریان قرآن مشهد با ٦بار چاپ بیشترین نوبت چاپ را به خود اختصاص داده است .
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *