صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / محمد فانی از چگونگی نامزد شدن برادران می گوید:10 بار اصرار برای انتخابات دهم
طراحی سایت در مشهد

محمد فانی از چگونگی نامزد شدن برادران می گوید:10 بار اصرار برای انتخابات دهم

انتخابات دهم: خبر کاندیداتوری محمد مهدی برادران رئیس هیات فوتبال استان و معاون سابق شهردار مشهد تا حدی موجب تعجب گردید زیرا وی اعلام کرده بود که در این انتخابات حضور نخواهد داشت.

محمد فانی نماینده بخش مرکزی و عضو شورای شهرستان مشهد یکی از افرادی بود که صبح امروز در فرمانداری مشهد همراه با برادران حاضر شد لذا به سراغ او رفتیم تا از علت کاندیداتوری برادران و چگونگی نامزد شدن وی بپرسیم.

فانی در این زمینه در گفت و گو با مشهد تریبون گفت: 10 بار به وی اصرار کردم تا وی کاندیدا شود.

وی افزود: بنده در رشته حقوق و مدیریت تحصیل کرده ام و با برادران در یک دوره بوده ایم لذا درک کرده ام که یک شخص جوان و تحصیل کرده همچون او می تواند در مجلس حضور داشته باشد.

فانی اذعان داشت: متاسفانه خیلی از افراد در مجلس علم مدیریت ندارند و ما نیازمند افرادی هستیم که تخصص کافی را داشته باشند تا ضمن درک مشکلات برای آنها راهکارهای متناسب با زمان ارائه نمایند.

عضو شورای شهرستان مشهد ادامه داد: متاسفانه بسیاری از قوانین کشور ما مربوط به قبل از انقلاب است و علت آن نبود چهره های جوان و متخصص  در مجلس بوده است.

فانی خاطر نشان کرد: به برادران یادآور شدم در تبلیغات انتخاباتی  اعتقادات مهمتر از پول است لذا او را مجاب کردم تا کاندیدا شود.

وی همچنین تصریح کرد: بنده به غیر از برادران آقایان پژمان فر و بحرینی از نمایندگان کنونی مشهد، آقای آرین منش از نمایندگان ادوار و آقای تقی زاده رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی را به عنوان مدافع حقوق روستاها را شایسته تصدی پست نمایندگی مردم مشهد می دانم و در جریان انتخابات دهم برای آنها آرزوی موفقیت می کنم.

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. اين آقا اصلا همراه آقاي برادران و آرين منش و… نبودند . بلكه با همزاه نشان دادن خود با اين و آن ميخواهند از اين نمد براي خود كلاهي ببافند.
    شما هم به جاي رپرتاژ رفتن براي اعضاي شوراي شهرستان اعتبار نداشته تان در بين رسانه هاي استان را بيش از اين زير سوال نبريد.

    پاسخ تحریریه: اولا منبع خبر موثقه و با این عضو شورای قبل انتشار این خبر تماس گرفته شده است. دوما اگر رسانه ما اعتبار ندارد شما چرا زحمت بازدید از آن را بخ خود تحمیل می کنید؟ سوما بخش پایانی کامنت شما به دلیل عدم رعایت ادب و توهین حذف گردید. با سپاس از بازدید شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *