صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / شهردار مشهد: سفیر فرانسه گفت که مشهد را از پاریس زیباتر و پاکیزه تر دیدم
طراحی سایت در مشهد

شهردار مشهد: سفیر فرانسه گفت که مشهد را از پاریس زیباتر و پاکیزه تر دیدم

گروه مدیریت شهری: صبح امروز نود و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد در دوره چهارم در تالار شهر مشهد برگزار شد.

در ابتدای این جلسه صولت مرتضوی شهردار مشهد و سید وحید موسویان مسئولین ستاد اربعین شهرداری مشهد و همچنین خلیل الله کاظمی معاون خدمات شهری شهرداری در خصوص اقدامات صورت گرفته در عراق و میزبانی از رائران امام رضا در ایام پایانی ماه صفر گزارش شفاهی ارائه نمودند.

در این جلسه شهردار مشهد گفت: رفت و روب، احداث موکب، اسکان زائرین و اطعام و پذیرایی از زائران توسط شهرداری مشهد در عراق انجام شد و در این خصوص آمارهایی ارائه نمود.

وی همچنین در خصوص اقدامات مدیریت شهری مشهد در خصوص ایام عزادارری پایان ماه صفر استقبال از زائرین، احداث موکب ها، اسکان زائرین در مشهد، رفت و روب شهر و مدیریت ترافیک شهر با تلاش سازمان ترافیک شهرداری از مهمترین اقدامات این نهاد در این دوره برشمرد.

شهردار مشهد همچنین در این جلسه جنایت در نیجریه و حمله به بیت آیت الله زکزاکی را محکوم نمود و اعلام کرد: این اقدام از نظر ما و منشور ملل محکوم است.

مرتضوی همچنین خاطر نشان کرد: سفیر فرانسه در جلسه ای که چند نفر هم شاهد هستند گفت که من مشهد را از پاریس در خیلی از نقاط زیباتر و پاکیزه تر دیدم.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *