صفحه اصلی / ورزشی / گل محمدی در مشهد: کاش 20 هزار تماشاگر بیاد، فحش هم بخوریم اشکال ندارد، اما بیایند!
طراحی سایت در مشهد

گل محمدی در مشهد: کاش 20 هزار تماشاگر بیاد، فحش هم بخوریم اشکال ندارد، اما بیایند!

سرویس ورزشی: امروز از ساعت ۱۴:۳۰ دو تیم سیاه جامگان مشهد و ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه ثامن الائمه (ع) به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت پس از ۹۰ تلاش نتیجه یک بر صفر به سود میهمان اصفهانی رقم خورد.

پس از این دیدار یحیی گل محمدی سرمربی تیم ذوب آهن در کنفرانس خبری گفت: ما سعی کردیم در نیم اول با گل به رختکن بریم که همینطور شد اما در نیمه دوم بازی برای ما سخت تر شد لذا سعی داشتیم بازی را کنترل کنیم و در ضد حملات اثرگذر باشیم و انصافا تیم سیاه جامگان هم خوب بازی کرد ولی خوشبختانه موقعیت های آنها تبدیل به گل نشد.

وی ضمن بیان اینکه پیش بینی بازی سختی را داشتیم، در مورد عملکرد داوری گفت: داوری در مجموع خوب بود و تیمی که برنده باشه نمی تواند خیلی از داوری گله نماید.

کاپیتان سابق تیم ملی ایران در پاسخ به سوالی در مورد عملکرد بازیکنان مشهدی تیم ذوب آهن همچون احسان پهلوان، بیان کرد: بازیکنان جوان و آینده داری هستند  و در عین جوانی در سال گذشته بازی های خوبی برای ما انجام دادند و به داشتن چنین بازیکن های افتخار می کنیم زیرا آنها پر تلاش هستند و پر انگیزه.

گل محمدی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری در مورد واکنش یکی از همکارانش به شعار تماشاگران مشهدی تصریح کرد: در کادر ما همچنین آدم هایی نیستند که نسبت به تماشاچیان واکنش نشان بدهن، در این بازی حتی به خود من هم بی احترامی شد اما من واکنش نشان ندادم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: همه باید به حضور تماشاگران در ورزشگاه ها احترام بگذاریم، کاش 20 هزار

به من هم بی احترامی شد اما پاسخی ندادم. همیه به حضور تماشاگران احترام گذاشتیم . کاش 20 هزار تماشاگر بیاد، فحش هم بخوریم اشکال ندارد، اما بیایند!

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *