صفحه اصلی / ورزشی / باخت سیاه جامگان به ذوب آهن در خانه+ گزارش و حواشی بازی
طراحی سایت در مشهد

باخت سیاه جامگان به ذوب آهن در خانه+ گزارش و حواشی بازی

سرویس ورزشی: امروز از ساعت 14:30 دو تیم سیاه جامگان مشهد و ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه ثامن الائمه (ع) به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت پس از 90 تلاش نتیجه یک بر صفر به سود میهمان اصفهانی رقم خورد.

تک گل ذوبی ها را مسعود حسن زاده به ثمر رساند و ذوب با این برد موقتا با 26 امتیاز در رده دوم ایستاد.

داور: داور وسط: علی صفایی، کمک داوران: بابک عباس قلی‌زاده، هادی طوسی


سیاه جامگان:
محمدحسن عین‌افشار، سیدمیثم حسینی، سعید مهدی‌پور، رضا شربتی، امیرحسین صدقی، سالار افراسیابی، علیرضا نقی‌زاده(محسن دلیر-82)، احمد امیرکامدار، سیدپیمان میری(سعید واسعی- 84)، امید سینگ (حسین زامهران- 55) ، رضا عنایتی
سرمربی:فرهاد کاظمی

ذوب آهن:
رشید مظاهری، ولید اسماعیل، هادی محمدی، اکبر صادقی، مسعود حسن‌زاده ( دانیال اسماعیلی فر –  75)، قاسم حدادی‌فر، مرتضی تبریزی، احسان پهلوان( صائب محبی-88)، علی حمام، حجت حق‌وردی، مهدی رجب‌زاده(مهدی مهدی پور-86)
سرمربی: یحیی گل محمدی

این شکست در راستای نتایج ضعیف گذشته سیاه جامگان کار را برای این تیم سخت تر کرد و ناامیدی در بین تماشاچیان این تیم بیشتر به چشم می خورد.

در حاشیه:

 در حالی که از ابتدای بازی بازیکنان و مربیان ذوب نسبت به داور اعتراض داشتند، صفایی داور بازی  مجتبی حسینی مربی ذوب آهن از روی نیمکت اخراج کرد.

درگیری شدیدی در جایگاه ویژه میان تماشاگران سیاه جامگان و ذوب آهن رخ داد که نیروی انتظامی با حضور در محل از وقوع بیشتر این درگیری جلوگیری کرد.

در پااین بازی هواداران سیاه جامگان به نتیجه بازی اعتراض داشتند و علیه تیم شعار دادند.

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *