صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / اعزام اتوبوس های مشهد به عراق و ذکر چند نکته
طراحی سایت در مشهد

اعزام اتوبوس های مشهد به عراق و ذکر چند نکته

گروه مدیریت شهری: همان طور که پیش از این مکرر در خبرها آمد، شهرداری مشهد در خصوص مراسم جهانی و باشکوه اربعین به صورت جدی وارد میدان شد و خدمات زیادی در کشور عراق ارائه داد.

ضمن آنکه باید بابت نیت خیر مدیران شهری در این خصوص تشکر کرد، اما می توان چند نکته را نیز یادآوری نمود.

در خصوص اعزام اتوبوس های شهری به کشور عراق و خدمات دهی آنها می توانیم موارد زیر را ذکر کنیم.

اول؛ اتوبوس های شهری به هیچ وجه اتوبوس جاده ای نیستند و اصلا کاربری جاده ندارند. لذا اعزام حدود 150 دستگاه اتوبوس درون شهری مشهد یک اقدام غیرکارشناسانه است که خسارت و استهلاک برای اتوبوس ها نتیجه آن خواهد بود.

دوم؛ درصد بسیار بالایی از راننده هایی که به عراق اعزام شدند، راننده درون شهر هستند و تجربه جاده نداشتند لذا اعزام آنها نیز جای سوال دارد.

0

سوم؛ بر اساس اعلام یک منبع آگاه در جریان اعزام این اتوبوس ها به عراق و بارگشت آنها خساراتی به برخی از اتوبوس ها وارد شده و تصادفاتی با توجه به وضع جاده گزارش شده است.

چهارم؛ رسیدگی لازم به رانندگان صورت نگرفته است. شنیده ها حاکی است برخی از  راننده ها ساعت ها غذا نخورده و محل اسکان مناسبی نداشتند.

قطعا در نیت خیر رانندگان عزیز و زحمات بسیاری که آنها متحمل شده اند هیچ شکی نیست اما جای سوال است که چرا مسئولین شهرداری مشهد در خصوص اعزام اتوبوس ها پیش بینی ها لازم را نکرده بودند و البته اینکه به زعم ما تصمیمی غیر کارشناسانه گرفته اند.

به نظر می رسد کمک به هرچه بهتر برگزار شدن مراسم باشکوه اربعین امری بسیار پسندیده است اما ضمن عرض خسته نباشید به مدیران شهری خطاب به انها باید گفت که مسئولان شهر باید با در نظر گرفتن منافع شهر و به صورتی کارشناسانه نسبت به کمک اقدام نمایند.

تصاویر از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. یه عده هم از مسافرین ناراضی بودند می گفتند اتوبوسهایی که متعلق به شهرداری مشهد بوده مارو سوار کرده بعد وسط بیابون پیاده کردن گفتن ما تا اینجا وظیفه داشتیم بیاریم که کمی نارضایتی داشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *